Mert Aslan VE Adl'den Yeni Koleksiyon

Ünlü stil danışmanı Mert Aslan'ın adL ile devam eden işbirliği “adL Night Zoom Mert Aslan” için imza attığı yeni koleksiyonu “Parisian Extravaganza” modaseverlerle buluştu.

 

 

Mert Aslan VE Adl'den Yeni Koleksiyon
Yayın Tarihi: 11.11.2021 14:32:00
Mert Aslan x adL Night Zoom Parisan Extravaganza koleksiyonunun lansmanı, Çırağan Sarayı’nda Mert Aslan ve Zehra Işık ev sahipliğindeki özel bir davet ile gerçekleşti.
 
Özel bir trunk show ile lansmanı yapılan “Parisian Extravaganza” koleksiyonuna Zeynep Özyılmazel unutulmaz performansı ile eşlik etti.
130 parçadan oluşan koleksiyonunun lansmanında davetliler hem koleksiyonu incelediler hem de beğendikleri parçaları satın aldılar.
 
Paris’in romantik ruhundan esinlenen koleksiyonun davetine, Yasemin Özilhan, Birce Akalay, Başak Dizer, Buket Aydın, Ayşe Tolga, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Deniz Marşan, Ayşe Özyılmazel, Nur Bilen Yavuzer, Şebnem Çapa, Ayşe Torfilli, Banu Bora, Selin Habbab Özkaynak, Müge Sırmabıyık, Fulya Gündoğdu, Güneş Mutlu Mavituncalılar, Raisa Sason, Vanessa Sason, Edwina Sponza, Ebru Döşekçi, Şirin Yalçın, Rosella Karabacak, Pelin Kaya, Aslı Bayraktaroğlu, Yelda Elmas, Filiz Bulutçu, Nora Kalpakçıoğlu,Talia Kalpakçıoğlu Mehtap Elaidi, Elif Mısırlı, Beste Yurttaş, Sitare Kalyoncuoğlu gibi ünlü isimler de katıldı.
 
 
#NightZoom
#ParisianExtravaganza
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X