Mavi ve Yeşilin Tüm Tonları Fern&Co.’da

Sofra ve sanata olan tutkuyla yaratılmış özel tasarımlardan oluşan sofra grubu ürünleri tasarlayan Fern&Co. yaz sıcaklarının iyiden iyiye hissettiğimiz uzun yaz günlerinde mavi ve yeşilin tüm tonlarını sofralara taşıyor. Fern&Co., Marine, Mullets ve Blue Art Collection ile hem teknelerin hem de yaz bahçelerinin sofralarında rengarenk rüzgarlar estirecek.

 

 

Mavi ve Yeşilin Tüm Tonları Fern&Co.’da
Yayın Tarihi: 5.07.2021 11:21:00

Gökyüzüne uzanan doğanın; tabaklara taşınma hikayesi ile yola çıkan ve her sezonda ayrı bir hikayeyi tema alan Fern&Co. okyanuslardan ilham aldığı; Marine, Mullets ve Blue Art Collection ile hem teknelerde hem de yemyeşil bahçelerde kurulan yaz sofralarında Akdeniz ve Ege rüzgarları estirmeye hazır.

Çağdaş sanatı özgün tasarımlarıyla buluşturmayı sürdüren marka, sulu boya tekniğiyle tasarlanmış  Marine Collection ile denizlerin altındaki doğa harikalarını ve gizemli yaşamı sofralara taşırken, akrilik ve melamin kullanılarak üretilen Mullets Collection ile de birbirinden renkli balıkları yaz sofralarıyla buluşturacak.

Mavinin gizemi ve derinliğinden ilham alan, melamin malzemeden üretilmiş, sulu boya tekniğiyle tasarlanmış  Blue Art Collection ile rengarenk ve ilham verici sofralarda keyifli zaman geçirilmesini sağlayacak olan Fern&Co. özgün tasarımlarıyla zamansızlığı sofralara taşımaya devam ediyor.

San Francisco şehrinde bulunan Muir Woods doğa anıtının muhteşem bitkilerinden ilham alınarak yaratılan Fern&Co. koleksiyonlarına ait çağdaş desenler, sanatçılar tarafından resmedilerek limitli adette üretilmektedir.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X