Machka 2022-23 Sonbahar/Kış Koleksiyonu ile Geçmişten Günümüze Ulaşan Işıltılar

 

 

Machka 2022-23 Sonbahar/Kış Koleksiyonu ile Geçmişten Günümüze Ulaşan Işıltılar
Yayın Tarihi: 15.05.2022 12:07:00
#machkaışıltısı ile mevsim geçişinde kullanılabilen parçaların çeşitliliği artarken, zahmetsiz ve dikkat çekici silüetler Machka 2022-23 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nun etkileyici detaylarıyla buluşuyor. Koleksiyonda ikonik ve şık bir görünüme sahip olmayı sağlayacak zarif dokunuşlar, feminen ruhu ortaya çıkaran volanlar, ince el işçiliğinin hâkim olduğu işlemeler,zamansız görünümler içinde kilit noktada yer alıyor.

Etkileyici tavrı ile karşı koyan romantik ve floral siluetler, geometrik formlu dokular, feminen ruhu ortaya çıkaran volanlar, zamanın trendlerine yeni bir bakış açısı katarak Machka’nın 2022-23 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda bir araya geliyor.Moda sahnesine yeniden giriş yapan leopar desenler, klasik ve en feminen görünümleri ile Machka kadınının kusursuz zarafetiyle zamansız bir tarzı ortaya çıkarıyor.

Geleneksel el işçiliğini eşsiz malzemeler ile geleceğe taşıyan Machka zengin nakış detaylarını elbiselerde ve farklı ürün gruplarında sıkça kullanarak en şık silüetleri bir adım daha ileriye taşıyor. Kök salmış mirasının yanı sıra klasik ruhu ile elbise ve bluzlarda kullanılan fiyonklar, boncuk işlemeleri ve bel hattına vurgu yapan zarif detaylar Machka 2022-23 Sonbahar/Kış sezonunda da yolculuğuna devam ediyor. Sonbaharın kararsız iklimiyle başa çıkmanızı sağlayacak trikolar ışıltılı taşlı aplikeler ile zenginleştirilerek zarafeti yansıtırken, her sezonun en kullanışlı parçası sweatshirt’lerdeki payetler ise tüm ışıkları üzerinize çekecek.

Takımların ciddi ruhunu tersine çeviren etkileyici renkler ve jakarlar her ortama uyum sağlarken, ekose ve kazayağı desenli ceket-etek takımları da sezonun güçlü buluşmaları arasında. Geçiş mevsimin değişmez parçası trençkotlar, deri ve ekosenin etkisine girerken, bomber ceketler ve kabanlar renkli halleri ile yıldızı yüksek payetlerin hakimiyetinde…

İnce el işçiliğini ön plana çıkaran tasarımlar ve zamansız şıklığın yansıması Machka 2022-23 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nu keşfetmek için MACHKA mağazalarına ve www.machka.com.tr’ye davetlisiniz. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X