Luna Rossa Prada Pirelli, PRADA Kupası Finallerini Kazandı

The Woolmark Company’nin resmi teknik ortağı olduğu Luna Rossa Prada Pirelli takımı Auckland’da İngilizlere karşı PRADA CUP serisini kazandı. Böylece Mart ayında gerçekleştirilecek AMERICA’S CUP’ta Yeni Zelanda’ya karşı yarışacak.

 

 

Luna Rossa Prada Pirelli, PRADA Kupası Finallerini Kazandı
Yayın Tarihi: 26.02.2021 14:42:00
The Woolmark Company Genel Müdürü Staurt McCullough, Woolmark logosunun Luna Rosa Prada Pirelli ekibinin yelkenlerinde yer almasından gurur duyduklarını belirtirken dünyanın en ünlü spor etkinliklerinden birinde Avustralya merinos yününün tanıtılmasının harika bir fırsat olduğunun altını çizdi.
 
McCullough, " İki America's Cup kazanan Avustralyalı Jimmy Spithill'in yer aldığı bir takımın parçası olmaktan özellikle gurur duyuyoruz. Bu ortaklığın amacı, ekibin performansına önemli bir etkisi olan resmi üniformalarında kullanılan Avustralya merinos yününe beklenmedik bir şekilde dikkat çekmekti. Yün genellikle farklı alanlarda kullanışıyla gündeme gelir, bu ortaklık ile yünü yeni alanlarda da kullanılabileceğini gösterme fırsatımız oldu” dedi.
 
Yeni Zelanda Takımı ile Luna Rossa arasındaki America's Cup'ın ilk yarışı 6 Mart'ta.

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X