Luis Bien’den Kadınlara Mis Gibi Bir Parfüm Kampanyası

Kozmetik dünyasının yeni nesil isimlerinden Luis Bien, Kadınlar Günü için sunduğu yüzde 35 indirimli parfüm kampanyasıyla kadınları özel kokularla şımartmak isteyenleri luisbien.com’a bekliyor.

 

 

Luis Bien’den Kadınlara Mis Gibi Bir Parfüm Kampanyası
Yayın Tarihi: 3.03.2021 17:14:00
Luis Bien, sezonun en gözde ve büyüleyen kokularını bir araya getirerek kadınlara özel %35 indirimli parfüm seçenekleri sunuyor. Kampanyalı parfümlerinden, ferahlığı sevenlere DARK ORCHİD ile güneşte kavrulmuş yasemin çiçeği ve hoş gül kokusu ile ferahlığı hissettiriyor. Güçlü kadınların parfümü POÉSIE ile sofistike ve elegan kokusuyla güçlü ve özgüvenli kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Zerafeti sevenler, VOYAGE ile zarif, özgür ve güçlü temasıyla büyülüyor. Aramotik kokulara sevenlere ENTHRALL ile  ışıl ışıl bergamot, taze mandarin ve aromatik kişnişin mükemmel bir karışımını hissettiriyor. Çiçek kokularını sevenlere FOX LADY ile çiçekler ve odunsu kokuların biraraya gelerek oluşturduğu büyüye şahitlik ettiriyor.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X