Loud, Stilinizin Çarpıcı Gürültüsü Olmaya Geliyor!

Kendini; tasarımlarını giyen kadınların stillerinin özgüven gürültüsü olarak tanımlayan Loud, geçmişin rüzgarını günümüz ile zamansızlaştırmak için 2022 Sonbahar/Kış ‘’Timeless Vintage’’ koleksiyonu ile bizimle buluşuyor!

 

 

Loud, Stilinizin Çarpıcı Gürültüsü Olmaya Geliyor!
Yayın Tarihi: 19.01.2022 15:02:00

Tasarımlarının maskülen tarzını ince detaylarında işlediği feminen dokunuşlarla yumuşatan Loud, özel materyaller kullanarak oluşturduğu özgün parçalarla kadınların imajlarına özgüven katıyor. Sadeliğe vurgu yapmayı seven Loud, siyah ve beyazın ayrılmazlığına hakimiyetini aksesuarlar ile taçlandırmayı seviyor.

‘’Timeless Vintage’’ koleksiyonuyla geçmişin eşsiz modasına günümüzün çizgilerini de ekleyerek, geleceğin moda trendi olan ‘’Future Fashion’’ düzeyindeki hedef ve standartlara ulaşmayı amaçlıyor. Koleksiyonunda en temel ve kurtarıcı renk olan siyahın eşsizliğine yine zamansız aksesuarlar olarak düğme zincir fermuarlar ile olmazsa olmazı beyaz dokunuşlar eşlik ediyor. Günümüzün duyarlılık kavramlarına dahil olan Loud, parçalarında mat vegan deri kullanarak farkındalığa dikkat çekiyor.

Koleksiyonun adından gelen zamansız parçalar, gece-gündüz giyilmeye olan uygunluğuyla kendi şık, vintage ve sportif-modern stilini yaratıyor. Tasarımlarını star parça olacak şekilde aksesuarlarla ışıldatarak ortaya çıkaran Loud, hem cool hem de kurtarıcı olmayı amaçlıyor. Loud, kadınlara giydikleri zaman kalabalıklar içinde bile her zaman fark edilecek olan stil gürültüsünü ve eşsiz özgüveni vereceğini söylüyor. 

Siz de bu eşsiz tasarımlara sahip olan koleksiyona erişmek istiyorsanız www.loudismoregood.com u ziyaret edebilirsiniz!


www.loudismoregood.com
@loudismoregood
#loud

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MODA HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X