L’Oréal Paris Elseve ve Hande Erçel’den İstanbul’da Muhteşem Parti!

Saç Bakım ve güzellik trendlerinin öncüsü L’Oréal Paris Elseve, güzellik elçisi Hande Erçel ile birlikte, magazin ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerini özel bir etkinlikle bir araya getirdi. Partide Hande Erçel’in yanı sıra Burcu Özberk, Şirin Ediger, Deniz Marşan, Hande Can, Aleyna Solaker ve Gamze Erçel gibi isimler yer aldı.

 

L’Oréal Paris Elseve ve Hande Erçel’den İstanbul’da Muhteşem Parti!
Yayın Tarihi: 1.07.2019 14:52:00
L’Oréal Paris Elseve’nin hem saçında hem de hayallerinde sınır tanımayan kızlara #gitgidebildiginkadar dediği yepyeni uzun saç bakım ailesi “Dream Long” için 9 Temmuz Salı akşamı Klein Garten’da düzenlediği özel gecede, güzellik elçisi Hande Erçel ve magazin dünyasından birçok ünlü isim yer aldı.
 
L’Oréal Paris Elseve’nin uzun saç bakım ailesi “Dream Long” için düzenlenen etkinlikte Hande Erçel: “Hayallerinde sınır tanımayan kadınların yanında olan L’Oréal Paris Elseve ailesi ile bu akşam burada olmak benim için çok anlamlı. Ben hayallerimi hiçbir zaman kestirip atmadım, inandığım işlerin hep peşinden koştum. Buradan bütün güçlü kızlara da tavsiyem de hayallerinizin peşini bırakmayın. Dream Long gibi gidebildiğiniz kadar gidin” dedi.
 
Hande Erçel’in ev sahipliğinde geceye katılan davetliler,  uzun saçlar için tasarlanmış L'Oréal Paris Elseve Dream Long Ailesi ile hayallerindeki gibi sınırsız ve renkli bir akşamda doyasıya eğlendi.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X