LG 3D TV Dünya Kupası keyfi

LG’nin 2010 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES) tüm TV kategorileri arasında en önemli ödül olan “En İyi Yenilikçilik Ödülü”nü (Best of Innovations) ve “2010 Reddot Tasarım Ödülü”nü kazanan LG Infinia LX9500 öncü modeli, Babalar Günü için mükemmel bir hediye seçeneği...

 

 

LG 3D TV Dünya Kupası  keyfi
Yayın Tarihi: 4.06.2010 11:34:00

Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve ev aletleri (beyaz eşya) sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG, Dünya Kupası dönemine denk gelen Babalar Günü için çok özel bir hediye seçeneği sunuyor.

Dünyanın tek 400 Hz hızına sahip Full LED 3D TV’si olma özelliği taşıyan LG Infinia LX9500 Full LED 3D TV, Dünya Kupası’nın heyecanını 3 boyutlu yaşamak isteyen babalara en ideal hediye olarak göz dolduruyor. 
 

Dünya Kupası heyecanı en gerçekçi görüntü kalitesiyle…


LG’ye özel IOP (Integrated Optical Plate) panel teknolojisi ile geliştirilen ve her noktayı kaplayan arka LED aydınlatmaların yer aldığı tek teknoloji olan LG Full LED 3D TV, 400 Hz hızı sayesinde pazardaki en gerçekçi ve en akıcı 3D görüntü deneyimini yaşatıyor.

Olağanüstü netliğe sahip 3D görüntü kalitesinin ardında TruMotion 400Hz teknolojisinin yanı sıra, 10,000,000:1 dinamik kontrast oranı da yer alıyor. LG Full LED 3D TV, tam anlamıyla, Dünya Kupası heyecanını evinize taşıyor.
 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X