Küçükçiftlik Park'ta Kenan Doğulu ile Farklı Bir Konser Deneyimi Yaşandı

Pop müziğin sevilen ismi Kenan Doğulu, 19 Eylül Pazar akşamı We Are The Walkers X KüçükÇiftlik Club Presents kapsamında, KüçükÇiftlik Park’ta sahne aldığı gecede misafirlere her zamankinden farklı bir konser deneyimi sundu!

 

 

Küçükçiftlik Park'ta Kenan Doğulu ile Farklı Bir Konser Deneyimi Yaşandı
Yayın Tarihi: 20.09.2021 10:11:00
İstanbulun eski eğlence hayatını aratmayan gecede Doğulu, enerji saçan sahne performansı ve dillerden düşmeyen şarkılarıyla misafirleri coşturdu. Sahnede Kenan Doğulu’ya Ozan Doğulu eşlik etti. Elegant bir gece kulübüne dönüşerek şehre yepyeni bir konsept sunan KüçükÇiftlik Park’taki geceye katılanlar arasında Ece Dağıstan Say, Erkan Özerman, Enis Arıkan, Aslı Kızmaz, Mert Fırat, İdil Fırat, Şevket Çoruh, Özge Çoruh, Özgür Ozan, Onur Özaydın, Naz Aydemir Akyol gibi tanınmış isimler de vardı. Misafirler kendilerine özel olarak hazırlanan konforlu localarında doyasıya eğlenip dans ettiler. Adeta güzel günlere dönüşün müjdelendiği geceler önümüzdeki yaz da KüçükÇiftlik Park’ta devam edecek!
 

Kenan Doğulu, şehrin rakipsiz eğlence merkezi KüçükÇiftlik Parkta İstanbulun eski gece hayatını aratmayan farklı bir konser seçkisiyle sahne aldı. We Are The Walkers X KüçükÇiftlik Club Presents kapsamında elegant bir gece kulübüne dönüşen mekanda Kenan Doğulu, “Çakkıdı”, “Kandırdım”, “Tencere Kapak” gibi dillerden düşmeyen eski şarkılarının yanı sıra Bumaya” adlı yeni şarkısını da söyledi. Misafirler kendilerine özel olarak hazırlanmış localarında müziğin, dansın ve eğlencenin tadını doyasıya çıkardılar. Kenan Doğulu hayranları önümüzdeki yaz da İstanbulun özlenen eğlence hayatının canlanacağı gecelere KüçükÇiftlik Parkta yeniden kavuşacak.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X