KIŞIN KURUYAN CİLDİNİZİ HİPP BAKIM YAĞI İLE DESTEKLEYİN

HiPP Babysanft Bakım Yağı alerji yaratabilecek veya cilde zarar verebilecek hiçbir madde içermez. İçeriği “mümkün olduğunca az, gerektiği kadar çok” felsefesine göre formüle edilmiştir.

 

 

KIŞIN KURUYAN CİLDİNİZİ HİPP BAKIM YAĞI İLE DESTEKLEYİN
Yayın Tarihi: 9.11.2021 16:31:00
HiPP Babysanft Bakım Yağı cildin doğal koruma mekanizmasını güçlendiren özel badem özleri içerir.  Bu sayede hassas ve narin ciltleri nemlendirir, doğal yoldan kendini korumasına yardımcı olur. HiPP Babysanft Bakım Yağı, içerisinde bulunan Organik Badem yağı ile birlikte sadece cildin yapısındaki yağlara benzer özellikteki bitkisel kaynaklı yağlar kullanılır.
Cildin hava almasını engelleyen mineral yağlar kullanılmaz. Renklendirici, alerjen bileşenler, esansiyel yağ, poli etilen glikol(PEG), hayvansal hammaddeler ve paraben kullanılmaz. Tüm HiPP Babysanft Bakım ürünlerinin güvenilirliği dermatolojik olarak test edilip onaylanmıştır.
HiPP Babysanft Bakım Ürünleri Joker Mağazaları, Migros, Makro Marketler, Joker mağazaları ve eczanelerde satılmaktadır.
 
HiPP Babysanft bakım ürünlerinin güvenilirliği dermatolojik olarak test edilip onaylanmıştır.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X