Kevin Spacey’den Çok Konuşulan Video

Cinsel taciz iddialarıyla gündeme gelen Oscar ödüllü oyuncu Kevin Spacey; sonunda sessizliğini bu video ile bozdu.

 

Kevin Spacey’den Çok Konuşulan Video
Yayın Tarihi: 26.12.2018 11:37:00
İddialardan bu yana sosyal medya hesabından paylaşım yapmayan Kevin Spacey; House of Cards dizisinde canlandırdığı ikonik Frank Underwood karakterine bürünerek tüm iddiaları yalanladı. 

Spacey'nin mutfakta çektiği videoda, “Yapmadığımı bilmene rağmen bana güveniyordun. Kim ne derse desin, bu burada bitmedi. Ayrıca ne istediğinizi biliyorum. Beni geri istiyorsunuz. Tabii ki, bazıları her şeye inanıyor ve her şeyi itiraf etmemi duymak için büyük bir beklentiye girdiler. Sadece her şeyin doğru olduğunu söylediğimi duymak için ölüyorlar. Hak ettiğimi almamı istiyor. Bu kolay olmaz mıydı? Her şey bu kadar basit olsaydı… ama hem sen hem de ben o kadar basit olmadığını biliyoruz. Ne politikada, ne de hayatta… ama kanıt olmadan en kötüsüne inanmazsın. Bilmeden yargılamak için acele edemezsin gerçekleri; doğru mu, yoksa onlar zaten var mı? Hayır, sen, sen… bundan daha zekisin. Kim ne derse desin, bu burada bitmedi. Ayrıca ne istediğinizi biliyorum. Beni geri istiyorsunuz" ifadelerini kullandı. 

Spacey'nin bu videosu 1 günde 5 milyon kez izlendi. Aynı zamanda davası devam eden Spacey'nin aklanacağı ve Frank Underwood olarak House of Cards'a geri döneceği de konuşulanlar arasında. 

İşte "Let Me Be Frank" videosu...
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X