Kalplerin Kraliçesi Judith Ripka

Judith Ripka`nın zamansız mücevherleriyle hem şık hem zarif olabilirsiniz.

 

 

Kalplerin Kraliçesi Judith Ripka
Yayın Tarihi: 21.03.2011 14:06:00

New York’lu ünlü tasarımcı Judith Ripka, tam 30 yıldır kadınların şıklık ve zarafetine kalpli mücevherleriyle imzasını atıyor. Her mücevherini kalpli bir detayla tamamlayan ödüllü tasarımcının ilham kaynağını ise stil sahibi, özgün tasarıma değer veren ve kaliteden asla ödün vermeyen şehirli kadınlar oluşturuyor.

“Mücevherimi kullanan bir kadının, dünyanın en büyük lükslerinden birine sahip olduğunu hissetmesini istiyorum” diyen tasarımcının, kendi adını taşıyan mücevher markası dünya çapında bir üne sahip. Çağdaş ama klasik, yalın ama sofistike, güncel ama zamansız mücevherlerin tasarımcısı Judith Ripka, kadınlara gerçek lüksün hazzını yaşatıyor.  
 
Lüks ve ihtişamın ön planda olduğu bu mücevherlere ulaşmak ise düşünüldüğü kadar zor değil. New York başta olmak üzere, dünya çapında 250 satış noktası olan Judith Ripka mücevherlerini, Türkiye’de sadece Damas Mağazalarında bulabilirsiniz.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X