Kalp Çalan Makyajıyla Lily-Rose Depp

Lily-Rose Depp, Chanel Cruise 2020 defilesini izleyenler arasındaydı. Genç oyuncunun kusursuz makyajını inceliyoruz!

 

 

Kalp Çalan Makyajıyla Lily-Rose Depp
Yayın Tarihi: 6.05.2019 10:46:00

Güzel oyuncunun nostaljik dalgalı saçlarına bu görünümü destekleyen bir makyaj eşlik ediyor. İşte Lily-Rose Depp gibi bir makyaj uygulamak için yapmanız gerekenler:

İnce bir ten makyajıyla ciltteki renkler eşitlenmiş. Kaşların doldurulmayıp taranarak doğal bırakıldığını görüyoruz. Makyajın starı elbette Kleopatra etkili göz makyajı! Göz kapağına bronz far dağıtılmış ve ardından ortaya daha açık gold tonda bir farla dokunuş yapılmış. Üst ve alt kirpiklerde ise grafik bitişlerin de görüldüğü eyeliner uygulaması dikkat çekiyor. Hatta göz pınarlarında dahi bu uygulamayı görmek mümkün.

Yanaklara bronzer ile gölge verilmiş ve elmacık kemiklerinde çok hafif bir aydınlatıcı uygulanmış. Siz de daha kolay bir uygulama için ışıltılı bronzer tercih edebilirsiniz.

Dudaklardaki mat doku ise makyajı kusursuzlaştırıyor. Nude dudaklar birkaç ton daha koyu bir dudak kalemiyle çerçevelenmiş, ardından ruj uygulanmış.

Son zamanlarda bizi en fazla heyecanladıran güzellik görünümü sanıyoruz ki bu oldu!  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X