Jival`den Osmanlı Zarafeti

Özgün tasarımları ve kalitesiyle her zevke ve her yaş grubuna özel ürünler sunan Jival, Osmanlı kültürünü yansıttığı yeni modelleri ile göz kamaştırıyor.

 

 

Jival`den Osmanlı Zarafeti
Yayın Tarihi: 11.03.2011 12:17:00

Jival, Osmanlı görkeminden esinlenerek tasarladığı yeni takıları ile hanımların gözdesi olmaya devam ediyor. Osmanlı Saray işlemelerini anımsatan motiflerin kullanıldığı; incili setler, eskitme özelliği kazandırılmış üçlü setler ve zümrüt setlerden oluşanJival’in göz alıcı modelleri sizi dönemin ihtişamıyla buluşturuyor.

Küpe, yüzük ve kolyeden oluşan eskitme özelliğindeki üçlü setler, saray mimarisini ve bezeme öğelerinin zarafetini sunuyor. Eskitme makyajı ile antik bir görünüm kazandırılmış setler, tarihin izlerini taşıyor. Osmanlı ihtişamının hissedildiği zümrüt küpe ve yüzükler, oryantalist sanatının modern yorumunu yansıtıyor. Zümrüt ve pırlantanın Osmanlı gösterişine uygun uyumunu taşıyan zümrüt setler, özel günlere şıklık katıyor. Zengin motiflerle bezenmiş yeşil altın ve swarovski taşlar ile süslü gösterişli incili setler Osmanlı görkemini sunuyor.
 
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X