İtalyan Slamp Markası 20 Yıldır Aydınlatma‘nın Öncüsü

Dünyaca ünlü aydınlatma markaları ve binlerce çeşit avize çeşitlerini bünyesinde barındıran HIGHLIGHT Aydınlatma, İtalyan SLAMP markasının en yeni koleksiyon ürünlerini showroom’larında sergilemektedir.

 

 

İtalyan Slamp Markası 20 Yıldır Aydınlatma‘nın Öncüsü
Yayın Tarihi: 11.11.2020 17:23:00
1994 yılında Roberto Ziliani tarafından kurulan SLAMP  markasının amacı, İtalyan tasarım dünyasında farklılık yaratacak, bakıldığında her noktasında sanatçının gözünden endüstriyel mükemmelliyetini ifade edecek ve  klasik aydınlatma anlayışını değiştirebilecek yenilikler  yaratmaktı.

Zaha Hadid, Nigel Coates, Zinin de Zanine, Adriano Rachele gibi dünyaca ünlü tasarımcıların imzalarını taşıyan SLAMP ın , uyarlanabilir,  gizemli, şehvetli, yenilikçi, istek uyandıran, orijinal, deneysel, güvenilir   ve eğlenceli  tasarımları , markayı en iyi  tanımlayan unsurlardır.

SLAMP, yaratıcı ve teknolojik ortamında en parlak fikirleri nihai ürünlere dönüştürerek tüketicisine sunmanın gururunu yaşarken, renk efektlerinin geliştirilmesine bağlı deneysel yatırımlar bugün SLAMP markasını aydınlatmaya renk efekti uygulayan dünya lideri konumuna taşımıştır. VELI ve CLIZIA serisindeki soft nüanslar, FLORA daki muhteşem geçişler, CROCCO daki görsel etkileşiler bunlardan sadece birkaçını oluşturuyor. 

SLAMP ın adeta bir moda atölyesini andıran üretim alanından her gün dünya çapında 104 ülkeye ihracat yapılıyor. Büyük titizlikle yürütülen, her daim gelişimine açık kalite kontroller alanında Zaha Haddid imzası taşıyan AVIA ve ARIA alışılagelmiş aydınlatma modellerinin dışına çıkan, bakıldığı anda dikkatleri üzerine çeken koleksiyonun en gözde parçalarını oluşturuyor.

HIGHLIGHT, birçok ünlü marka ile birlikte  SLAMP koleksiyon ürünlerini de sizler için Büyükçekmece ve  Etiler Nispetiye ON showroomların da sergilemektedir. 

Unutmayın Biri Mutlaka Sizin İçin...

www.highlight.com
                  
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X