Irina Shayk ve Kanye West Arasında Yeni Bir Aşk Doğmuş Olabilir!

Irina Shayk'in romantik hayatı hakkındaki söylentiler Kanye West'i işaret ediyor. Peki bu aşkta gerçeklik payı olabilir mi?

 

 

Irina Shayk ve Kanye West Arasında Yeni Bir Aşk Doğmuş Olabilir!
Yayın Tarihi: 25.05.2021 10:45:00
Bradley Cooper ayrılığından sonra kimseyle anılmayan Irina Shayk'ın Kanye West ile yakınlaştığı iddia ediliyor.

Shayk ve West'in sözde bir araya gelmesiyle ilgili söz konusu söylenti, popüler ve çoğunlukla güvenilir bir Instagram ünlü dedikodu sayfası olan DeuxMoi'den geliyor. Sayfa, 24 saatlik hikayeler aracılığıyla tipik tarzıyla bir bir aşk dedikodusu bombası patlattı.24 Mayıs 2021'de hikayelerinden biri, isimsiz bir bahşişçiden aldıkları bir metnin ekran görüntüsünü sergiliyordu. Metinde, "Kanye West şimdi gizlice Irina Shayk, namı diğer Bradley Cooper’ın bebeğinin annesiyle çıkıyor." yazıyordu.

Her iki taraftan da doğrulayacak bir kaynak olmadığı için bu söylentiye hemen koşmak yanlış olabilir, üstelik Shayk yakın zamanda çıktığı söylenen Vito Schnabel ile birlikte görüldüğü için...

Başka bir kullanıcı, West ve Shayk'in kesinlikle flört ettiğini iddia ederek, birkaç saat sonra bir gönderiyle haberi doğruladı.İkilinin bağlantısı aslında çok daha eskiye dayanıyor. Shayk, 2010'da West’in "Power" müzik videosunda yer almış ve bu video Shayk'ın kariyerine yardımcı olmuştu.

İkili, 2012 Paris Moda Haftası'nda da birlikte partilemişti. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X