İnternet Verilerine Göre "En Seksi Kel Erkek" Prens William!

The Sun, Prens William'ı dünyanın yaşayan en seksi kel erkeği ilan etti! Perde arkası ise oldukça şaibeli ve Hollywood'un bu konuda söyleyecekleri var!

 

 

İnternet Verilerine Göre "En Seksi Kel Erkek" Prens William!
Yayın Tarihi: 1.04.2021 11:20:00
The Sun "Prens William, Mike Tyson ve Jason Statham'ı yenerek dünyanın en seksi kel adamı seçildi" başlığıyla bir araştırma sonucu duyurdu. Google aramalarına dayanan bu bilimsel olmayan araştırma, Prens William'ın "seksi" anahtar kelimesini içeren makalelerinin analizine dayanıyor. Prens William tam 17.6 milyon makalede seksi olarak tanımlanmış. 

Listede Prens William'ı Mike Tyson, Jason Statham, Pitbull ve Michael Jordan takip ediyor. İlk 10'u tamamlayan diğer isimler ise Floyd Mayweather, John Travolta, Bruce Willis, Dwayne Johnson ve Vin Diesel.


Haber dünya basınını oldukça meşgul etti. Gözden kaçan detay ise, araştırmayı saç ekimi hizmeti sunan Longevita adında bir tıp merkezinin yapmış olmasıydı. Kısa yoldan bir PR çalışması diyebiliriz, öyle değil mi?

Konu karşısında esprili bir tavır takınan aktör Stanley Tucci, paylaştığı bu gönderiyle herkesi güldürdü. 
 

Doctor Strange'in hocası Ancient One karakterine hayat veren Tilda Swinton'un ve Deadpool'da kel olarak izlediğimiz Ryan Reynolds'ın listede olması Marvel fanlarının gözünden kaçmadı.  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X