İkonik Oyun ‘The Last Of Us’ın HBO Uyarlamasında Pedro Pascal Başrolde!

Yılın en büyük casting haberlerinden biri HBO'dan geldi. Pedro Pascal, The Last Of Us'ın başrolünde yer alacak.

 

 

İkonik Oyun ‘The Last Of Us’ın HBO Uyarlamasında Pedro Pascal Başrolde!
Yayın Tarihi: 11.02.2021 10:45:00
The Mandalorian dizisinin yıldızı Pedro Pascal; tüm dünyada çok konuşulan The Last Of Us oyununun HBO dizi uyarlamasında başrolde yer alacak. Sony Playstation oyununun TV adaptasyonunu ise Chernobyl dizisinin yaratıcıları Craig Mazin ve Neil Druckmann üstleniyor.

Naughty Dog tarafından sadece PlayStation platformları için geliştirilen eleştirmenlerce beğenilen video oyunu The Last of Us'tan uyarlanan hikaye, modern uygarlığın yok edilmesinden yirmi yıl sonra geçiyor. 

The Last Of Us oyunu; tüm dünyayı saran ve bulaşanları birkaç saat içerisinde insanlara saldıran yaratıklara dönüştüren salgın bir hastalığın başlamasından sonraki 2033 yılını konu alıyor. 

Joel (Pascal),baskıcı bir karantina bölgesinden kaçan 14 yaşındaki Ellie'yi kaçırmak için kiralanır. Küçük bir iş olarak başlayan durum; ABD geneline yayılan ve hayatta kalmak için birbirlerine bağlandıkları rotalarıyla her ikisi için de acımasız ve yürek burkan bir yolculuk olur.

Ellie karakterini ise Game of Thrones'dan tanıdığımız Bella Ramsey canlandıracak.  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X