İbrahim Güler Design Studio’nun Özel Fiyatlarını Kaçırmayın

Türkiye’yi dünyaca ünlü dekorasyon markalarının tasarım ürünleri ile buluşturan İbrahim Güler Design Studio’da seçili ürünlerde indirim Eylül ayı sonuna kadar devam ediyor. Yaşam alanlarınıza eşsiz dokunuşlarda bulunabileceğiniz birbirinden özel, yüzde yüz el yapımı ikramlıklar, heykeller ve seramikler İbrahim Güler Design Studio’da sizleri bekliyor.

 

 

İbrahim Güler Design Studio’nun  Özel Fiyatlarını Kaçırmayın
Yayın Tarihi: 2.09.2022 15:12:00

Gold ve gümüşün eşsiz bir etki bıraktığı tamamen el dövmesi tasarım ikramlıklar ve objeler, seramik ve bronz heykeller, renklerin ahengini ortaya koyan iddialı tonlarda büstler ve objelerin yer aldığı bu çok özel fiyatlı ürünler seçkisi, hem yaşam alanlarınıza estetik bir dokunuş katmak hem de sevdiklerinize sıra dışı bir hediyeye dönüşmek için kaçırılmaz bir fırsat sunuyor.

Yaşam alanlarına prestij katan projelerle mimari ve iç mimari hizmeti veren İbrahim Güler Design Studio, Bağdat Caddesi’ne çok yakın bir konumda bulunan Göztepe’deki mağazasında yer alan birbirinden özgün tasarımlarla dekorasyon keyfinize heyecan katıyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X