I Love Shoes 2021-22 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

I Love Shoes 2021-‘22 Sonbahar/Kış koleksiyonu ile her yere uyum sağlayacak topuklu ayakkabılarıyla gözleri üzerine çeviriyor.

 

 

I Love Shoes 2021-22 Sonbahar/Kış Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 1.12.2021 14:38:00
Ronsira & Colvinna adını taşıyan triko çizmelere sahip olan koleksiyona, ekru ve siyah tonlarıyla beraber yüksek kalitede olmasıyla da gıpta ile baktığımız stilleri yansıtmaya destek oluyor. Triko örgü desenlere sahip olan koleksiyon oldukça ilgi çekici olurken, şıklığınızı günün her saatinde  garanti altına almanızı sağlıyor.
Kadınların arzu nesnesi haline gelen ayakkabılar  bu kış bütün dünya moda trendlerinde yerini alan kalın tabanlı postallar, triko çizmeler, sivri burun ve farklı topuk  boylarında ayakkabılar da stiliniz için güçlü birer seçenek oluşturuyor.

 
I Love Shoes’un hem şık hem rahat ayakkabılardan oluşan koleksiyonunu yakından keşfetmek ve satın almak için tek yapmanız gereken www.iloveshoes.com.tr adresini ziyaret etmek!


@iloveshoescomtr
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X