House Of Gizu'nun Doğaya Saygılı Yeni Koleksiyonu

‘‘Be Concious’’ adını taşıyan koleksiyon 2021-’22 Sonbahar/Kış sezonuna çok özel bir mesaj ile giriş yapıyor!

 

 

House Of Gizu'nun Doğaya Saygılı Yeni Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 11.11.2021 16:28:00

Anne ve kızının tutkularını harmanlaması sonucu ortaya çıkan ve doğa dostu olan lüks giyim markası House of Gizu, tabiat ve canlılar söz konusu olduğunda etik ilkelere olan örnek bağlılığı ile koleksiyonlarında  hiçbir zaman gerçek deri ve kürke yer vermiyor. Her yıl 50 milyondan fazla kürkü için katledilen hayvanlara karşılık ‘‘Be Concious’’ (bilinçli ol)  adını verdiği ve tamamen yenilikçi ve doğa dostu materyallerden üretilen yeni koleksiyonu ile ‘‘DUR’’ diyerek, lüks tasarımların hiçbir hayvana zarar vermeden sürdürülebilir materyaller ile de tasarlanabileceğini göstererek, lüks moda markalarının hepsini farkındalığı arttırmaya ve hayvan dostu olmaya davet ediyor.

Sürdürülebilirlikten ve lüks tasarımdan ödün vermeyen bu koleksiyon, ilkbahar ve yazın canlılığını, sonbahar ve kışın sakinliğini yansıtan renklerden  ilham alarak her sezonun vazgeçilmez parçaları haline gelen ve  klasik şıklığın simgesi olan takım ceket pantolonlardan, sezonun öne çıkan ve her stil ile uyum sağlayabilen büstiyerlere, kışın sembolü olan boğazlı kazakların, çizme ve botun üstün giyilen cesur eteklere uyum sağladığı bu koleksiyonda tüm konforu ile bacaklarınızı saracak taytlara, ve bir o kadar da iddialı ve farklı olan elektik desenli elbiselerle kadınları buluşturuyor.

Siz de bu eşsiz tasarımlara sahip olan koleksiyona erişmek istiyorsanız  www.houseofgizu.com'u  ziyaret edebilirisiniz!

@houseofgizu

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X