H&M x MOSCHINO

H&M, Moschino ile olan tasarımcı iş birliğini canlı Instagram ile duyurdu!

 

H&M x MOSCHINO
Yayın Tarihi: 16.04.2018 11:46:00
Jeremy Scott, arkadaşı Gigi Hadid ile instagramda canlı bağlantı yaparak yeni tasarımcı iş birliğini duyurmuş oldu: H&M’in yeni tasarımcı iş birliği, Jeremy Scott’ın 2013’te Kreatif Direktör olmasından bu yana tasarımlarında pop enerjisini taşıyan İtalyalı ikonik marka MOSCHINO  ile gerçekleşecek. MOSCHINO [tv] H&M koleksiyonu, 8 Kasım’dan itibaren online’da ve seçili H&M mağazalarında olacak.Jeremy Scott ile Gigi Hadid arasında gerçekleşen ve MOSCHINO’nun geleneksel Coachella partisinde, 
California’da dijital ekranlara yansıtılan görüşmenin H&M’in sosyal medya hesabında canlı yayınlanması, konukların bu büyük sürprizle heyecanlanmasını sağladı. Jeremy ve Gigi, markanın canlılığı, oyunculuğu ve mizah anlayışıyla moda dünyasında en sevilenler arasında olmasını sağlayan özelliklerini taşıyan MOSCHINO [tv] H&M koleksiyonundan ilk stilleri sergileyen kıyafetler giyiyordu. Jeremy Scott, kadınlar ve erkeklere özel yeni MOSCHINO koleksiyonlarının yanı sıra pek çok aksesuarı ve bazı sürpriz ürünleri H&M için tasarladı. 

MOSCHINO’nun Kreatif Direktörü Jeremy Scott, “MOSCHINO [tv] H&M için çok heyecanlıyım. Hayatım boyunca moda sayesinde insanlara ulaştım, bu iş birliğiyle de daha çok takipçime her zamankinden daha fazla ulaşma şansı bulabileceğim” diyor.

H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson, “MOSCHINO [tv] H&M, pop, sokak kültürü, logolar ve görkemi bir araya getirmesiyle moda için şu dönemde harika bir iş birliği. Jeremy Scott harika biri, moda ile eğlenceyi bir araya getirmeyi ve dünya çapından hayranlarına ulaşmayı çok iyi biliyor” diyor.

MOSCHINO [tv] H&M kampanyası, çok platformlu bir yapı oluşturmak üzere sosyal ve geleneksel medyayı birleştiren, radikal derecede yenilikçi bir TV konsepti olma niteliği taşıyor ve dijital dünyaya yeni bir “zapping” deneyimi katıyor.  

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X