H&M Move, Jane, Zlatan, Jaquel Ve Nadia'yı Bir Araya Getiriyor

Yeni yıla hızlı bir başlangıç yapmak için H&M Move, herkesin hareket etmesini sağlayacak yeni bir koleksiyon lanse ediyor. 2 Şubat Perşembe günü satışa sunulacak olan yeni Empower Koleksiyonu; kadın, erkek ve çocuk için modaya uygun ve işlevsel spor kıyafetlerinden oluşuyor.

 

 

H&M Move, Jane, Zlatan, Jaquel Ve Nadia'yı Bir Araya Getiriyor
Yayın Tarihi: 19.01.2023 11:35:00

Tulumlardan taytlara, sütyenlerden tişörtlere kadar çeşitli dikişsiz ürünler, mover’larımıza ekstra destek ve rahatlık sunuyor. Turuncu ve kobalt mavisi tonlarıyla kontrast oluşturan güçlü örgü yapılar, bu işlevsel koleksiyona trend dokunuşlar ekliyor. Koleksiyon cildin nemini düzenleyen ve spor yaparken kuru kalmayı sağlayan DryMove™ kumaşından üretildi.

Yeni koleksiyonu kutlamak için H&M Move, Global Marka Mover’ları Jane Fonda, Zlatan Ibrahimović, JaQuel Knight ve en yeni üyemiz Nadia Nadim bir araya getiriyor ve dünyayı harekete geçirme misyonunu gerçekleştiriyor.

Profesyonel futbolcu ve multimover Zlatan Ibrahimović, yer aldığı yeni koleksiyon için “söz konusu aktif olmak olunca sevdiğimiz şeyi bulmaya odaklanmalıyız. Bu noktada yeni hareketler keşfetmeye çalışmak yeni bir şeyler denemek size iyi gelecektir. Önemli olan eğlenmek. İnsanları harekete geçirebilmek benim için başarıdır” şeklinde konuştu.

 

Jane, Zlatan ve JaQuel ile H&M Move'un en yeni takım arkadaşı ve Global Brand Mover; profesyonel futbolcu olan Afgan-Danimarkalı mülteci ve tıp doktoru Nadia Nadim oldu.

 

Profesyonel futbolcu ve hareket savunucusu Nadim, “her gün hareket etmek hem sizin için iyidir hem de büyük bir güce sahiptir. Yani mesele sadece sağlıklı olduğu için aktif olmak değil; spor ve hareket çevrenizdeki diğer şeyleri de değiştirebilir” dedi.

 

Lansman, yeni bir yılda hareket etmenin yeni yollarını deneyen profesyonel bisikletçiler, voleybolcular ve farklı sporcuların dört H&M Move Brand Movers'a katıldığı neşeli bir filmle kutlanıyor.
 

H&M Move Genel Müdürü Simon Brown, “Bu kampanya için dört Brand Movers'ı bir araya getirmek çok özel hissettiriyor. Tüm dünyayı ve herkesi harekete geçirmek için hepimiz aynı misyonu paylaşıyoruz. Brand Movers'larımızı yeni Empower Koleksiyonumuzda eğlenirken gösterirken, diğerlerinin de yeni yıla yeni hareket yolları deneyerek bize katılmaları için ilham vermesini umuyoruz” dedi.
 

FİLMİ BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X