H&M Home Bahar 2021 Koleksiyonu

H&M HOME, bahar sofralarınıza yeni bir hayat getirmeye ve mekanları dekore ederken sizi yaratıcı olmaya teşvik ediyor.

 

 

H&M Home Bahar 2021 Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 24.02.2021 11:13:00
Şimdi her zamankinden daha fazla beklediğimiz tatillerde, sevdiklerinizle yeni anılar ve gelenekler yaratarak zamanı daha da özel ve samimi hale getirmeye çalışıyoruz - kuru çiçekler ve keten peçeteler kullanarak güzel bir bahar masası düzenleyebilir veya masayı sadece mevsim sarısı bir H&M HOME masa örtüsü ile süsleyebilirsiniz. Evin kalbini dekore etmek için ise doğal renk paletinde keten ve jüt gibi rustik malzemeler kullanan bahar koleksiyonu, klasik bir country evi havası veriyor.

İkramlarınızı geleneksel tasarımlarla süslenmiş büyük servis tabaklarımızla hazırlayabilir veya çocuklarınıza bahar favorisi haline gelen lale şeklinde tasarlanmış yumurtalıklarla kahvaltı hazırlayın. Organik pamuktan üretilmiş jüt masa örtüleriyle süslenmiş masanın etrafında otururken, geri dönüştürülmüş dolgu yastığımızla doldurulmuş fırfırlı keten yastık kılıfına yaslanabilirsiniz.

Taze açan bahar çiçekleri bahçeden toplanıp yeşil şişemize doldurulabilirsiniz. Bir renk ve aroma katarak masanın mükemmel bir şekilde tamamlanmasını sağlayan geri dönüştürülmüş cam vazolarla şimdi ziyafet zamanı!

Bahar koleksiyonu 4 Mart'tan itibaren mağazalar ve hm.com’da satışa sunulacak.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X