Hermes’in Ayrıcalıklı Koleksiyonları

Hermes’in son “Ayrıcalıklı Koleksiyonlar”ından Cape Cod Sertie Neige, farklı boyutlarda elmasların dağınık şekilde yerleştirerek saati kaplaması ile dikkati çekiyor.

 

 

Hermes&#8217in Ayrıcalıklı Koleksiyonları
Yayın Tarihi: 15.02.2011 14:13:00

İlk olarak 1928 yılında Ermeto modeli ile saat üretimine başlayan Hermes, o günden günümüze dek birçok özel saat tasarımını tanıttı. Hermes’in her yıl Baselworld Fuarında koleksiyoner ve saat meraklılarının beğenisine sunduğu “Ayrıcalıklı Koleksiyonlar” ile saat severlerin başını döndürüyor.

Hermes’in son “Ayrıcalıklı Koleksiyonlar”ından Cape Cod Sertie Neige, farklı boyutlarda elmasların dağınık şekilde yerleştirerek saati kaplaması ile ön plana çıkıyor ve kasasında, kadranında ışıl ışıl bir yüzeye sahip.
 
Modelde, 418 adedi kadranda, 715 adedi kasada, 36 adedi tokada olmak üzere toplam 1100 taneden fazla 7,6 karat değerinde pırlanta kullanılmış.
 
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X