Haremlique Istanbul’dan Yeni Koleksiyon: Sultan’s Garden

Haremlique Istanbul’un doğadan ilham alan yeni koleksiyonu, kişiye özel bir bahçe fikrinden yola çıkarak; hurma, muz ve palmiye ağaçlarının sarıp sarmaladığı düşsel bir atmosfer sunuyor. Haremlique Istanbul’un “Sultan’s Garden” adını taşıyan bu yeni koleksiyonu zarif nevresim setleri ve masa ürünleri ile ev aksesuarlarından oluşuyor.

 

 

Haremlique Istanbul’dan Yeni Koleksiyon: Sultan’s Garden
Yayın Tarihi: 24.12.2021 10:21:00
Haremlique Istanbul en son koleksiyonu içerisinde yeni tasarımı Sultan’s Garden’ı beğeniye sunuyor. Zarif yatak ve masa ürünlerinde hayat bulan desen egzotik görünümü ile dikkat çekiyor. Satışa sunulan ürünler arasında Haremlique Istanbul’un beğenilen stillerine güncel dokunuşlar da bulunuyor. Marka aynı zamanda dekoratif aksesuarlardan oluşan Fy-shan X Haremlique Istanbul koleksiyonunu da tanıtıyor.

 
Sultan’s Garden
 
Sultan’s Garden kişiye özel hayali bir bahçe fikrinden hareketle ortaya çıkıyor. Doğayla iç içe, huzur veren ve dinlenmeye çekilmek için yaratılmış bahçe farklı bölgelere ait güzelliklerin bir arada yaşatıldığı düşsel bir atmosfer oluşturuyor. Gerçek üstü bir anlatımla bir araya getirilen bu motifler kusursuz bir ahenk yakalıyor.
 
Yalın güzellikleri ile girdikleri ortama ferah bir hava katan galalar ile canlı renkleri zarafetle bir araya getiren, tekrar tekrar hayat bulan starliçeler bu bahçenin çiçekleri arasında yer alıyor.  Sultan’s Garden tasarımındaki çiçeklere hurma, muz ve palmiye ağaçları eşlik ediyor. Mimari detaylarla süslenen bu ambiyans içerisinde at, pars, kaplumbağa ve çeşitli kuşlar yer alıyor.
 
Sultan’s Garden deseni ile hazırlanmış ürünler arasında yatak örtüsü, dekoratif yastık, Amerikan servis, seyahat çantası ve makyaj çantası yer alıyor.
 
Büyüleyici Sultan’s Garden desenini tamamlayacak nevresim takımları da yeni satışa sunulan ürünler arasında bulunuyor. Muz yaprakları formunda büyük nakış işlemeleri ile bezenmiş Banana Leaf nevresim takımı ile sepet örgü formunda nakışa sahip Suadiye nevresim takımı markanın yatak ürünleri arasına eklenen en yeni ürünler oluyor.
 

 
Zamansız tasarımlara yeni yorumlar…
 
Haremlique Istanbul en beğenilen tasarımları arasında yer alan Yeniköy, Bebek ve Haydarpaşa koleksiyonlarına da güncel bir görünüm kazandırıyor. Her biri yeni renklerle tekrar yorumlanan bu stiller canlı tonlarıyla dikkat çekiyor. Yeniköy tasarımına kırmızı ve kırık beyaz tonlarında renk seçenekleri eklenirken Bebek deseni iki farklı rengin bir arada kullanıldığı alternatifi ile göz dolduruyor. İki renkli tek sıra nakışla süslenmiş Haydarpaşa nevresim takımı ise yeşil ve gri renkleriyle yeniden yorumlanıyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X