Güneşin Zararlı Etkileri Sinoz İle Tarih Oluyor!

Bırakın siz güneşin keyfini yaşarken Sinoz Güneş Koruma serileri cildinizi korusun... Bilim ve doğadan ilham alarak tasarlanan dermo kozmetik markası Sinoz’un, güneşin cildinizi yaşlandırmasına ve kurutmasına izin vermeden sağlıklı ve kalıcı bir koruma sağlayan Güneş Koruma Kremleri ile bu yaz plajların gözdesi olacaksınız!

 

 

Güneşin Zararlı Etkileri Sinoz İle Tarih Oluyor!
Yayın Tarihi: 24.04.2019 10:47:00
Vücudumuz için gerekli olan güneş, bir o kadar da zararlı etkilere sahip... Güneşten gelen UVA ışınları cildi kurutup yaşlanmayı hızlandırırken, UVB ışınları da cilt üzerinde yanıklar ve lekeler oluşmasına neden olur. Ancak UVA/UVB karşıtı filtreleme içeren geniş spektrumlu ve ışınlara karşı koruyucu bir yapıya sahip olan Sinoz Güneş Bakım Kremleri, üst düzey koruma sağlarken güneşin sebep olduğu kırışıklık, sarkma ve leke oluşumunu da engelliyor.
 
 
Plaj Çantanızın En Önemli Parçası!
 
Sinoz Güneş Bakım Kremleri üst düzey koruma sağlarken güneşin sebep olduğu kırışıklık, sarkma ve leke oluşumunu da engelliyor. Güneşin zararlı etkileri tarih oluyor!
 
Cildin genç ve güzel görünümünü korumaya yardımcı olan Güneş Koruma ve Bakım serisiyle,  zararlı etkilerden korkmadan güneşin keyfini çıkarabilir, sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.


Sinoz Yağlı Ciltler İçin Güneş Koruyucu Krem (Yağlı ciltlere özel, SPF 50+ yüksek güneş korumalı besleyici güneş kremi):
 
Yağlı, akneli yüzlerde sebum üretimini azaltmaya ve cildin matlık kazanmasına yardımcı olur. SPF 50+ UVA/UVB ile yüksek güneş koruma etkisi ve yağsız, suya dayanıklı formülü ile gün boyu yeterli bakımı sağlar.

Kullanım Önerisi:
Güneşe çıkmadan 20 dakika önce tüm yüzünüze yeterli miktarda ve eşit miktarda dağıtarak uygulayınız. Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız. Güneşte uzun süre kalındığı takdirde ürünü 2 saatte bir yenileyiniz.


Sinoz Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem (Güneş ışınlarının oluşturabileceği cilt lekelerine karşı etkili koruma):
 
Sinoz Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem, güneşin zararlı ışınlarının sebep olduğu cilt lekelenmeleri, güneş yanıkları, yaşlanma belirtileri gibi cilt problemlerini önlemek için özel olarak geliştirildi. İçerisindeki SPF 50+ ,UVA/UVB ile yoğun koruma ve uzun süreli nemlendirme özelliği güneş ışınlarına karşı kalkan görevi görürken, tek ton, pürüzsüz bir görüntü sağlıyor.
 
Kullanım Önerisi:
Güneşe çıkmadan 20 dakika önce tüm yüzünüze yeterli miktarda ve eşit miktarda dağıtarak uygulayınız. Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X