Güçlü Kadınların Sevgililer Günü Tercihi; Donne

Donne Sonbahar& Kış 2023 Koleksiyonunu kendini ödüllendirmekten geri durmayan kadınlar için tasarlandı.

 

 

Güçlü Kadınların Sevgililer Günü Tercihi; Donne
Yayın Tarihi: 20.11.2022 15:24:00
 Tasarımcı Done Ozaki ’nin kaleminden çıkan Sonbahar& Kış 2023 koleksiyonu dingin renkleri ve bir o kadar da incelikle tasarlanmış detaylarıyla öne çıkıyor. Sürdürülebilirliğin esas alındığı koleksiyonda, modanın işlevselliği ön plana çıkıyor.
 
 Ege’nin dingin ama eşsiz renklerinden ilham alınan koleksiyonda, DONNE kadını; doğa veya şehir fark etmeksizin güçlü kadınlara parıldamasının anahtarını bu koleksiyonda sunuluyor. Utulity ceketler, kargo pantolonlar, esnek kumaşlar ve vegan deri seçenekleriyle tarzınızı gündüzden geceye taşı!
 
 DONNE güçlü ve üretken kadınların, gündüzden geceye parıldamasının anahtarını bulan, feminen ve maskülen dokunuşlarla hazırladığı tasarımları dolaplardaki yerini almak için hazır! DONNE tasarımlarına www.donnebydoneozaki.com , DONNE ALAÇATI, Openhouse İstanbul mağazasından ulaşabilirsiniz.
 
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X