Grafiti Sanatçısı André Saraiva'dan Mango Man Koleksiyonu

Etkileyici grafiti sanatçısı André Saraiva, alter egosu Mr. A'yı, MANGO MAN için hazırladığı çok özel bir koleksiyona taşıyor.

 

 

Grafiti Sanatçısı André Saraiva'dan Mango Man Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 30.11.2018 11:47:00
Etkileyici grafiti sanatçısı André Saraiva, sanatını MANGO MAN tasarımlarına taşıyor. 90’ların ikonik çizimi Mr. A’nın yaratıcısı Saraiva, kendisinin alter egosu olarak bilinen bu gizemli ve özgür ruhlu karakterden ilham alarak bir koleksiyon yarattı. Tasarımları, ‘Love Graffiti’ ya da onun kendine özgü pembe kullanımı gibi diğer konseptleri aracılığıyla, sanatçının kişisel dünyasını yansıtıyor.
 
Sınırlı sayıdaki koleksiyon, müşterilerin bir dizi yama ve işleme ile kişiselleştirebileceği tişört ve sweatshirtlerden oluşuyor. İşleme hizmeti, 3 Aralık'tan itibaren İspanya ve diğer Avrupa ülkelerindeki (Fransa, İngiltere, Hollanda, Portekiz ve İtalya) seçili mağazalarda ve kısa bir süre sonra da, web sitesi mango.com'dan satışa sunulacak.
 
Eşsiz parçalar yaratan illüstrasyonlar

Koleksiyonun lansmanından bir gün sonra, 4 Aralık’ta, André Saraiva, Madrid’de düzenlenecek halka açık bir etkinlikte yer alacak ve etkinliğe katılanlar için kişiye özel tasarımlar yapacak.  Etkinlik, 19:00-20:00 saatleri arasında, C/ Preciados, 8 adresinde yer alan mağazada gerçekleşecek.
 
Giysi kişiselleştirme ve tadilatı için yeni bir alan

AndréxMango
koleksiyonunu işlemelerle kişiselleştirmek için yapılan bu girişim, diğer Mango Man tasarımlarına da yansıyacak. Firma, başlattığı bu yeni proje ile, giysi tadilatı ve satın alınan giysilere isim baş harfleri ve çizim işleme gibi hizmetler için seçili mağazalara yeni bir alan ekliyor. Bu seçenek, İspanya şehirleri olan Barselona, Madrid, Malaga, San Sebastian, Sevilla ve Valensiya'daki on mağazada uygulanacak.    
 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X