Gigi Hadid Nocturne Kombiniyle Büyüledi

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid, Nocturne İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonuna ait doğa dostu tasarımlarla New York, Soho’da görüntülendi.

 

 

Gigi Hadid Nocturne Kombiniyle Büyüledi
Yayın Tarihi: 20.07.2021 21:52:00

Başarılı oyuncu Hande Erçel ile iş birliğinin üçüncü sezonunu geride bırakan Nocturne, doğaya saygılı tasarımları ve özgün çizgisiyle yurt dışında da ses getiriyor. Dünyaca ünlü modaevlerinin aranan yüzü Gigi Hadid, New York sokaklarında Nocturne İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonuna ait tasarımlarla ışıldıyor!
 


 

Geri dönüştürülmüş materyalleriyle doğaya saygılı bir duruş sergileyen sweatshirt-şort takımı, Hande Erçel’den sonra şimdi de 21. yüzyılın en başarılı modellerinden Gigi Hadid’in üzerinde göz dolduruyor. Lüks ve konforu sürdürülebilir üretim teknikleri ve modern stil kodlarıyla buluşturan Nocturne, böylece çevre dostu parçaların dünyanın her yerinde hak ettiği değere ulaşmasına aracılık ediyor.

Gigi Hadid’in seçimlerini ve çok daha fazlasını www.nocturne.com.tr’de ve Nocturne mağazalarında bulabilirsiniz.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X