Saçınızı Tamir Etmeniz Mümkün
Meşhur kuaför Ahmet Çoban tarafından yaratılan Türkiye’nin ilk kuaför çıkışlı saç markası Garage Organics saçınızı A'dan Z'ye tamir ediyor! Test edildi onaylandı..

 

 

Yayın Tarihi: 15.08.2018 09:00:00

1 | 3
Saçınızı Tamir Etmek İster misiniz?
Saçınızı Tamir Etmek İster misiniz?

Son birkaç yıldır ünlülerin favori kuaförü olan Ahmet Cobain olarak tanıdığımız yetenekli kuaför Ahmet Çoban'ın yarattığı marka Garage Organics organik içerikleri ve etkisiyle artık daha da iddialı.


2 | 3
Saçınızı Tamir Etmek İster misiniz?
Saçınızı Tamir Etmek İster misiniz?

Garage Hair Repair Studio bünyesinde ilk olarak kullanımına başlanan Garage Organics, saçı iyileştirme üzerine yoğunlaşan star ürünleriyle bugün salon sınırlarını aşarak Beymen Mağazaları ve www.garageorganics.com online alışveriş sitesi aracılığı ile tüm Türkiye’ye ve yurtdışına ulaşıyor. Ahmet Çoban samimi bir kuaför, size neyin yakışıp yakışmayacağını ya da saçınızın neyi kaldırıp kaldırmayacağını objektif bir şekilde söylüyor. Saçına boya uygulaması isteyen müşterilerinin saçına bakım yapmadan boyayı katiyen sürmüyor. Böylece saçlar tüm işlemlerden daha az zarar görüyor. İsminden de anlaşılacağı gibi bu ürün serisi Ahmet Çoban’ın saç tasarım vizyonuna uygun olarak saçınızı tamir ederek, doğal olarak en iyi versiyonuna sahip.


3 | 3
Saçınızı Tamir Etmeniz Mümkün
Saçınızı Tamir Etmeniz Mümkün

Bizim ürünler arasındaki favorilerimiz ise şunlar; Hair Serum içeriğinde bulunan yoğun hindistancevizi yağı ile saçı besliyor, gelişimini destekliyor ve kolay şekil almasını sağlarken kepeğe de engel oluyor. Hair Balm ise içeriğindeki yoğun Tiare bitkisi sayesinde saç tellerine tek tek ulaşıyor ve içten dışa doğru tamir ediyor. Organics Pure Aloe ise formülündeki %99 saf ve organik Aloe Vera özü ile bulabileceğiniz en zengin Aloe Vera kürlerinden biridir. Saç dökülmesi, egzama, yağlanma, kepeklenme ve sebore ile savaşıyor.