Öne Çıkan Saç Bakım Ürünlerinden Son Gelişmeler
Saç bakımında dikkat çeken markalardan en yeni haberler, teknolojiler ve ürünler sizlerle!

 

 

Yayın Tarihi: 10.06.2021 13:14:00

1 | 2
Öne Çıkan Saç Bakım Ürünlerinden Son Gelişmeler
Öne Çıkan Saç Bakım Ürünlerinden Son Gelişmeler

ASHLEY JOY’DAN YAZ AYLARININ FAVORİSİ RENK AÇICI SPREY

Ashley Joy, saç bakımında daha iyisini isteyenler için yepyeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Yaz aylarına damgasını vuracak Ashley Joy Renk Açıcı Sprey, pratik ambalajı ve kolay kullanımıyla dikkat çekiyor. Üstelik uyguladıktan sonra durulama da gerektirmiyor. Yaz aylarında favorileriniz arasına girecek bu ürün vazgeçilmeziniz olacak.

 

ADIM ADIM DOĞAL IŞILTI VE PARLAKLIK: Ashley Joy Renk Açıcı Sprey

Saç renginizin kontrolü artık sizin elinizde. Ashley Joy Renk Açıcı Sprey, içeriğindeki papatya ve limon özleri ile saçlarınızda güneşten doğal açılmış gibi yansımalar oluşturuyor. Ashley Joy Renk Açıcı Sprey’i ister saç tutamlarınızın arasına, isterseniz saç uçlarınıza sıkarak doğal ve ışıltılı bir saç rengine adım adım kavuşabilirsiniz. Sprey ayrıca Aloe vera ve besleyici vitaminler sayesinde saç tellerinizi onarıyor.

 

Saçlarınıza parlaklık kazandırarak daha canlı görünmesini sağlıyor. Boyanmamış ve doğal kahverengiden sarıya uzanan saç renkleri için uygun olan Ashley Joy Renk Açıcı Sprey, gün boyu yanınızda taşıyabileceğiniz pratik ambalajı ve kolay kullanımıyla da dikkat çekiyor. Üstelik uyguladıktan sonra durulama da gerektirmiyor.


2 | 2
Öne Çıkan Saç Bakım Ürünlerinden Son Gelişmeler
Öne Çıkan Saç Bakım Ürünlerinden Son Gelişmeler

SAÇLARINIZ ZARAR GÖRMEDEN ŞEKİLLENSİN

Yaz aylarında deniz ve güneşten en çok etkilenen saçlara şekil vermek Fakir Lyric Voice ile artık çok kolay. “Sizi anlayan teknoloji” sloganıyla hayatı kolaylaştıran Fakir Hausgeräte’nin güzellik kategorisinde yer alan Fakir Lyric Voice ile dalgalı saçlar kolayca düzleştiriyor, düz saçları ise muhteşem dalgalara dönüştürüyor.

 

Yaz mevsiminde daha çok bakım isteyen, deniz ve güneşin yıpratmasıyla şekil vermekte zorlanılan saçlar, Fakir Lyric Voice sayesinde kolayca düzleşebiliyor veya muhteşem dalgalara dönüşebiliyor. Fakir Lyric Voice, 230 derece ısıya ulaştığında bile “Infrared” teknoloji sayesinde saçların yanmasını ve yıpranmasını önlüyor. 

 

Fakir Lyric Voice, keratin kaplı seramik plakaları sayesinde saçın ısıdan zarar görmesini engellerken, ION teknolojisi ile elektriklenmeden şekil almasını sağlıyor ve uzun süre kalıcılık sağlıyor. Infrared teknolojisi, ısıyı ışık ile taşıyor, havayı ısıtmadan direkt olarak sadece objeyi ısıtıyor. Böylece saçlara şekil verirken bunaltmıyor, terlemeyi önlüyor.

 

Geniş ısı aralığı ile her saç yapısına uyum sağlayan Fakir Lyric Voice, ergonomik ve şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. Şık ve özel saklama kutusu ile yaz boyu bakımına özen gösterenlerin en büyük yardımcısı oluyor.