Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Cilt bakım ve kozmetik markalarının en yeni koleksiyonlarından ve gelişmelerinden habersiz kalmayın!

 

 

Yayın Tarihi: 11.06.2021 14:09:00

2 | 2
Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

Yazın Yeni Vazgeçilmezi: NetWork x LANCASTER
 

Türkiye’nin öncü moda markası NetWork, dünyaca ünlü güneş bakım markası LANCASTER ile güçlerini birleştirerek sıcak yaz günleri için stil ve güzelliği buluşturan benzersiz bir set sunuyor.

 

Alanında uzman iki markanın bu özel iş birliği kapsamında; NetWork örme hasır el çantası ve iki farklı LANCASTER güneş bakım ürünüyle hazırlanan setler, NetWork.com.tr’de sınırlı sayıda satışa sunuldu.

Zengin içeriğiyle moda ve güzellik tutkunlarının favorisi olacak setin içerisinde; NetWork çantanın yanı sıra, vücut için orta korumalı güneş bakım ürünü; LANCASTER Sun Beauty Silky Milk SPF 15 50ML ile yüz ve vücut kullanımına uygun ferahlatıcı güneş sonrası losyon; LANCASTER Golden Tan Maximizer After Sun Lotion 50 ML bulunuyor.

Gündüzden geceye kolayca taşınabilme özelliğine sahip turuncu NetWork örme hasır el çantası, özel tasarım astarı ve şık görünümüyle yaz boyunca plaj stilinin anahtar parçasını oluşturuyor. Geliştirilmiş Full Light Teknoloji ile UVB, UVA ışınlarının yanında kızılötesi ve görünür ışınların da zararlı etkilerinden koruyan LANCASTER Sun Beauty Silky Milk SPF 15 50ML, içeriğindeki Bronzluğu Aktive Eden Kompleks (TAC) sayesinde daha hızlı, derinlemesine ve kusursuz bronzluk sağlıyor. LANCASTER Golden Tan Maximizer After Sun Lotion ise bronzluğunuzun bir aya kadar uzamasına yardımcı olurken, Onarıcı Kompleks bileşenleri ile cildi anında rahatlatıyor, soyulma riskini azaltıyor, esnek, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

 

Güçlü formu ve kaliteli dokusuyla her kombine stil katacak NetWork örme hasır el çantası ve iki LANCASTER ürününün bulunduğu toplam 799 TL değerindeki set, bu iş birliğine özel sadece 449 TL’ye satışa sunuluyor.

 

Yazın yeni vazgeçilmezi, sınırlı sayıda üretilen bu benzersiz sete NetWork.com.tr’den ulaşabilirsiniz.


3 | 2
Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar
Kozmetik Dünyasından En Yeni Haberler, İş Birlikleri ve Koleksiyonlar

CeraVe ile Tatilde Uzman Cilt Bakımı

Yaz aylarında ilgiyi hak eden ciltler için CeraVe, uzman cilt bakım ürünleriyle tatilde sağlıklı görünmenin anahtarını sunuyor. Arınmış ve nemli ciltlerin sırrı; CeraVe'nin temizleyicileri, nemlendirici losyonu ve güneş koruma faktörlü nemlendirici yüz kreminden geçiyor. Tatilden önce derinlemesine temizlenmiş ciltler, güneş koruma faktörlü nemlendirici yüz kremiyle korunuyor, güneş sonrası kuruyan ciltler ise nemlendirici losyon ile yeniden canlanıyor.

 

Deniz, kum, güneş zamanı geldiğinde sadece tatil planlarına değil, cilt bakım rutinlerine de dikkat etmek gerekiyor. Yılın bu dönemi bronzlaşmadan önce cildi derinlemesine arındırmak ve gün boyunca nemlendirmek büyük önem taşıyor. Tatilde de uzman cilt bakımı yapmanızı sağlayacak CeraVe temizleyicileri, nemlendirici losyonu ve güneş koruma faktörlü nemlendirici yüz kremi; bu yaz bakımlı ve ışıl ışıl bir cilt görünümüne kavuşmanın sırrını veriyor.

CeraVe Köpüren Temizleyici

CeraVe Köpüren Temizleyici, normal ve yağlıya dönük ciltlerin ihtiyacı olan doğal tazelik hissini sağlıyor. İçeriğindeki cilt için gerekli 3 temel seramid, niasinamid (Vitamin B3) ve hyalüronik asit ile cildin koruyucu bariyerine zarar vermiyor. Köpüren jel kıvamındaki formülü sayesinde cildi fazla yağdan ve kirden arındırıyor, derinlemesine temizliyor. Cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı oluyor. Hem yüz hem vücut için kullanıma uygun olan köpüren temizleyici, parfüm içermeyen formülü ile hassas ciltlerde de etkili oluyor. Yazın en büyük ihtiyacı temiz ve sağlıklı bir cilt için CeraVe Köpüren Temizleyici, arınmış bir cildin kapısını aralıyor.

CeraVe Nemlendiren Temizleyici

CeraVe Nemlendiren Temizleyici, cildi kurutmadan nazikçe ve derinlemesine temizliyor. 3 temel seramid ve hyalüronik asit içeriği sayesinde cilt bariyerine zarar vermeden nemlendirirken, cildi fazla yağdan ve kirden arındırıyor. Kontrollü Salınım Teknolojisi sayesinde ilk kullanımdan itibaren ciltteki nem seviyesini artırıyor, cildin gün boyu nemli kalmasını sağlıyor. Normal ve kuruya dönük cilt tiplerine uygun olan nemlendiren temizleyici, parfüm içermiyor ve tüm vücut için kullanılabiliyor. Sağlıkla bronzlaşmak isteyenlerin en büyük ihtiyacı CeraVe Nemlendiren Temizleyici ile ciltler tertemiz ve yumuşacık oluyor.

CeraVe Nemlendirici Losyon

Dermatologlar* tarafından geliştirilen CeraVe Nemlendirici Losyon, 3 temel seramid ve hyalüronik asit içeren formülü ile koruyucu cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki Kontrollü Salınım Teknolojisi, aktif bileşenlerin uzun süre cilt üzerinde kalmasını sağlıyor, böylece nemlendirme etkisi gün boyu devam ediyor. Kuru ve çok kuru cilt tiplerinin kullanımına uygun olan nemlendirici losyon; akışkan, jel kıvamı ve parfüm içermeyen formülüyle hassas ciltlerde de etkisini gösteriyor. Yetişkinler ve çocuklar, ciltlerinin yazın en çok ihtiyaç duyduğu neme CeraVe Nemlendirici Losyon ile kavuşuyor.

 

 

 

CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi GKF 25

Dermatologlar* ile geliştirilen formülü, cilt için gerekli 3 temel seramid, niasinamid (Vitamin B3) ve hyalüronik asit içeriyor. Güneş koruma faktörlü nemlendirici yüz kremi; cildi gün boyu nemlendirirken, koruyucu bariyerinin onarılmasına yardımcı oluyor. Güneş koruma faktörü sayesinde zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlıyor. Hassas ciltler için geliştirilen özel formülü ile etkili bakım sunan yüz kremi parfüm içermiyor ve gözenekleri tıkamıyor. Güneşin kendini en çok hissettirdiği günlerde cildin rahatlamasına yardımcı oluyor.

 

* Dermatologlar tarafından belirtilen bilgi ve ihtiyaçlar esas alınarak geliştirilmiştir.