Jowaé ile Taze Bir Sonbahar Başlangıcı
Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ile Fransa’nın üstün dermokozmetik anlayışından ilham alan Jowaé, leke karşıtı serisi ile yorgun cildinizi onarıyor, genç ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor! Hafta sonlarınızı plajlar değil şehrin sokakları almaya başlarken bakım ritüelinizi zenginleştirin!

 

 

Yayın Tarihi: 21.09.2021 18:41:00

1 | 2
Jowaé ile Taze Bir Sonbahar Başlangıcı
Jowaé ile Taze Bir Sonbahar Başlangıcı

Jowaé Leke Karşıtı Cilt Güzelleştirici Gündüz Kremi

 

Cildinize ışıltı katan Jowaé Leke Karşıtı Cilt Güzelleştirici Krem ile leke ve akneler giderilirken gözenekleriniz sıkılaştırılıyor. İçeriğinde bulunan beyaz çay, ciltteki koyu leke oluşumunun engellenmesi; antioksidan etkili lumifenol cildin onarılması; B3 ve E vitaminli özü ise ciltteki yaşlanma belirtilerinin azalmasına etki sağlayarak cildi pürüzsüzleştiriyor. Her yaşa ve her cilt tipine uygun yapısıyla gündüz kremi cildinizi gün boyu yenileyip ışıldatacak!

 

 

Jowaé Leke Karşıtı Detoks ve Işıltı Etkili Gece Kremi

 

Hücre yenilenmesinin en yüksek olduğu saatlerde Jowaé Leke Karşıtı Detoks ve Işıltı Etkili Gece Kremi ile cildiniz onarılmaya ve korunmaya hazır! Gün boyu yorulan cildinize krem; vitaminler, antioksidan lumifenol ve siyah çay özlerinden oluşan birleşimi ile detoks etkisi yaratıyor. Doğal kaynaklı yapısıyla cildin dokusunu eşitleyerek doğal dengesine ulaşmasını sağlayan bu kremle ilk kullanımdan itibaren cildinizdeki ışıltıyı ve onarımı fark edeceksiniz!


2 | 2
Jowaé ile Taze Bir Sonbahar Başlangıcı
Jowaé ile Taze Bir Sonbahar Başlangıcı

JOWAE’NİN YORGUNLUK KARŞITI ENERJİ VEREN SERİSİ İLE TAZE BİR SONBAHAR BAŞLANGICI!

 

Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ve Fransa’nın üstün dermokozmetik deneyimini eşsiz bir uyum ile bir araya getiren Jowaé, geleneksel ve medikal Kore süper meyvesi kumkuat içerikli yorgunluk karşıtı enerji veren nemlendirici serisi ile cildinizi sonbahar mevsimine hazırlıyor.

 

Jowaé Yorgunluk Karşıtı Enerji Veren Nemlendirici Serisi içeriğindeki kumkuat meyvesi ve antioksidan etkili Lumifenol ile cildinizin ihtiyacı olan enerji ve nemi yeniden kazandırıyor. Sonbahar mevsimi yaklaşırken cildinizde değişen hava koşullarının etkisini hissttirmeden en doğal şekilde cildinizi canlandırıyor! Taze bir Sonbahar başlangıcı Jowaé ile mümkün!

 

Jowaé Yorgunluk Karşıtı Nemlendirici Jel Krem

Eşsiz bir canlandırma etkisi sunan Jowaé Yorgunluk Karşıtı Nemlendirici Jel Krem, cildin ihtiyacı olan nemi kazandırarak taze bir görünüm sunuyor. Dış etkenlere ve hızlı hayat temposuna karşı kalkan oluşturan jel, antioksidan etkili lumifenol, C vitamini deposu kumkuat özleri ve günlük enerji kaynağı kafein ile cildinizdeki yorgunluk belirtilerine savaş açıyor! Yapışkan olmayan hafif jel yapısı ile sabah/akşam temiz cilde uygulanan jel-krem cildin ihtiyacı olan enerjiyi en doğal şekilde sunuyor.

 

Jowaé Yorgunluk Karşıtı Canlandırıcı Göz Çevresi Serumu

Canlı bir göz çevresi için geliştirilen Jowaé Yorgunluk Karşıtı Canlandırıcı Göz Çevresi Serumu günlük yorgunluk belirtilerini gidererek aydınlatma etkisi sunuyor. Serum enerji veren kumkuat ve çoban püskülü otu özleri ile göz altı şişkinliğine ve koyu halkalara karşı aksiyon alıyor. %97 doğal kaynaklı içeriği ile anında tazeleyici etki sunan hafif jel yapılı serum sabah akşam temiz cilde uygulanıyor.

 

Jowaé Yorgunluk Karşıtı Onarıcı Gece Maskesi

Gece boyunca onarıcı etki sunan Yorgunluk Karşıtı Onarıcı Gece Maskesi cildinize yoğun nemlendirici etki ile pürüzsüzleştirici bir deneyim sunuyor. Serinin içeriğinde bulunan lumifenol ve enerji veren kumkuata ek olarak yeni bir cilt etkisi sunan doğal papaya özü ile dinlenmiş ve dinç bir cilt vaat ediyor. Pürüzsüz ve taze-jel krem yapısı onarıcı bakım için kalın bir tabaka halinde yüze uygulanarak gece boyu bekletiliyor.