Ghost Müzikali Zorlu PSM'de
1990 yılı yapımı, Patrick Swayze ve Demi Moore'un oyunculuklarıyla taçlandırdıkları kült aşk hikayesi Ghost (Hayalet) sahneye taşınıyor.

 

 

Yayın Tarihi: 3.10.2018 11:57:00

1 | 2
Ghost Müzikali Zorlu PSM'de
Ghost Müzikali Zorlu PSM'de

Bir kuşağın favori aşk filmi  Ghost (Hayalet) sahneye taşınıyor. Ghost the Musical, 19 Ekim – 4 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirecekleri 21 performans ile Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde izleyicilerle buluşacak.


2 | 2
Ghost Müzikali Zorlu PSM'de
Ghost Müzikali Zorlu PSM'de

2011 yılında Manchester Opera House’da prömiyerini yapan Ghost Müzikali, yönetmen koltuğunda Tony ödüllü Matthew Warchus, başrollerinde Richard Fleeshman ve Caissie Levy ile perdelerini açtı. 1990 yapımı filmin senaristi Bruce Joel Robin’in metni, Dave Stewart ve Glen Ballard’ın da müziği ve şarkı sözleriyle Ghost Müzikali, aynı yılın Temmuz ayında Londra West End’de Piccadilly Tiyatrosu’nda perdelerini açtı. Görsel efektleriyle eleştirmenlerden övgü toplamayı başaran prodüksiyon 2012’de Broadway’de sergilendi.

2017 yılında yeniden Bill Kenwright yapımcılığında perdelerini açan müzikal, geniş çaplı bir Birleşik Krallık turu sonrasında uluslararası turnesiyle İstanbul’a uğruyor.