Bu Yazın Trend Saç Kesimleri
Senenin en güzel, en parlak ve en sıcak zamanları gelip çatmışken çoğu kadın yeni bir saç modeline geçiş yapma ihtiyacı duymaya başladı. Her mevsim yenilenmeyi ve yeni bir stile bürünmeyi sevenler için, bu yaz trend olacak saç kesim modellerini bir araya topladık.

 

 

Yayın Tarihi: 3.05.2022 11:43:00

1 | 4
Birkin Kahküller
Birkin Kahküller

Geçen senenin trendlerinden, kahküllerin tekrar bir patlama yaşayacağı belli olsa da bu bahar görüyoruz ki gerçekten her yerde onlara rastlayacağız. Şık bir kahkül sizi eforsuz şekilde güzel ve stil sahibi gösterebilir. Her uzunluktaki saçla iyi görünecek kahküllerin bu yaz vazgeçilmez özellikleri kesinlikle seyrek olmaları ve kalıp şeklinde görünmemeleri olacak. 

 

@charlbi143


2 | 4
Mixie Kesim
Mixie Kesim

Dağınık görünen saçlar bu yaz için başlı başına bir trendken mullet ve pixie saç kesimlerinin birleşiminden yaratılan “mixie” modeli bu yaz bol bol göreceğiz. Bu görünümü kullanmayı düşünüyorsanız, en önemli kısım, görünümün sizin için nasıl çalışabileceği konusunda kuaförünüzle ayrıntılı şekilde konuşmanız olacaktır. Yüz şeklinize yakışmayacak bir model sonrasında düzeltilmesi uzun sürecek sancılı bir sürece sebep olabilir. 

 

@ocean_navarro


3 | 4
Katlı Saçlar
Katlı Saçlar

Saçta katlar hala çok önemli bir trend, hatta gittikçe daha keskin çizgilere ve daha kısa katlara doğru bir eğilim var. Her saç stilini kendi içinde güzelleştiren katmanlar, saçlarını hareketli ve sağlıklı göstermek isteyenler için ideal. 

 

@melisayanik


4 | 4
Şık “Bob” Kesim
Şık “Bob” Kesim

Havalar ısındıkça daha uzun bir Bob tercih etmek mantıksız görünebilir, ancak aslında saçınızı toplayıp yüzünüzden çekmek istiyorsanız daha fazla şekillendirme seçeneği sunar, bu nedenle akıllı ve şık bir seçimdir. Katmanlı uzun bir Bob kesinlikle bu baharda göreceğimiz bir trend. Bob'u katmanlamak, saç şekillendirme söz konusu olduğunda son derece çok yönlü olan yeni bir boyut yaratır. Stilistiniz, daha modern bir görünüm için her türlü sert kesikliği ortadan kaldırmak için katları saça kusursuz bir şekilde karıştırabilir.

 

@ella_purnell