7 Günde Yenilenin
Kendinizle ne kadar ilgilisiniz? Günlük koşuşturmada kendinize ne kadar zaman ayırabiliyorsunuz? Size vereceğimiz bu önerileri 7 gün deneyimleyin ve kendinizdeki yeniliği keşfedin!

 

 

Yayın Tarihi: 23.07.2018 15:55:00

1 | 5
Uykunuzu düzene sokun
Uykunuzu düzene sokun

Düzensiz bir uyku, günlük yaşantınızı oldukça etkiler. Yüzünüzün yorgun gözükmesinden tutun, gün içindeki vucüd direncine ve beslenmenize kadar.. Kendinize bir hedef belirleyin ve 7 gün boyunca aynı saatlerde yatıp aynı saatlerde uyanmaya çalışın. Bu sizin enerjik ve canlı gözükmenizi sağlayacaktır.


2 | 5
Detoks yapın
Detoks yapın

Bu sihirli 7 güne mutlaka bir detox yöntemi ekleyin. Ağız tadınıza hangisi uygunsa farketmeksizin, 7 gün boyunca detox yapın. Böylece vücudunuza çeşitli yollarla giren ve atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulacaksınız.


3 | 5
Koşun ya da yürüyün
Koşun ya da yürüyün

Günde bir saat yürüyün ya da hafif tempolu koşun. Düzenli koşmanın saymakla bitmeyecek faydaları var. Bizim en çok hoşumuza gideni söyleyelim; selülitlerinizden kurtulmak!


4 | 5
7 Günde Yenilenin
7 Günde Yenilenin

L' occitane Divine yenilikçi formülleriyle tanışın! Şimdiye kadar deneyimlemediğiniz formülüyle yaşlanma karşıtı serisini, 7 gece boyunca uygulayın. Immortelle esansiyel yağını güçlü yaşlanma karşıtı özelliklerini, besleyici bitki kökenli aktif bileşenlerden oluşan kompleks ile birleştiren ürün, parlak cildinizi ortaya çıkarmak ve saatleri geri çeviren ödüllü bir seri. 


5 | 5
Cilt bakımını es geçmeyin
Cilt bakımını es geçmeyin

Tüm bunları uyguladıktan sonra yenilenmiş bir size Merhaba deyin!