2022’de Trend Olacak Saç Kesim Modelleri
Düzleştiricinizi hazırlayın, ya da vazgeçtik hazırlamayın. Hem şık hem de el değmemiş saç görünümleri 2022’de bolca karşımıza çıkacak.

 

 

Yayın Tarihi: 14.12.2021 11:40:00

1 | 10
Bob Saç Kesimi
Bob Saç Kesimi

Kısa saç trendleri söz konusu olduğunda Bob modellerin gelecek yıl da bizimle olması bizi pek şaşırtmadı. Son zamanlarda ünlü isimler tarafından da sıkça tercih edilen saç modeli, özellikle saçlarınız ince telliyse yeni favoriniz olabilir.


2 | 10
Örgüler
Örgüler

Hafta içinde ofis koşuşturmasından saçlarınıza bakım yapacak zamanı bulamıyorsanız, bakım konusunda zamanınızı almayacak örgüler tam size göre. Eğer birden fazla örgü ile görünümünüze ‘cool’ bir hava katmayı sevemediyseniz, ilk adımda tek bir örgü ile başlayabilirsiniz.


3 | 10
Doğal Dalgalar
Doğal Dalgalar

Dalgalı saçların düzleştiriciyle vedalaşma vakti çok yakın! Sahip olduğunuz doğal dalgaların mükemmel görünüme ulaşabilmesi için düzleştirici veya maşaya gerek yok. Buklelerinizi belirginleştiren saç kremleri, yeni yılda süper kahramanınız olabilir.


4 | 10
Mullet
Mullet

Miley Cyrus ve Doja Cat’in günlük hayatta sık sık kullandığı ‘Mullet’ saç kesimi, 80’leri tanımlayan ikonik saç kesimlerinin günümüze uyarlanmış hali diyebiliriz. Saçlarınız uzun veya kısa olsun, modern mullet kesimi ile daha dolgun bir yüz görünümü kazanabilirsiniz.


5 | 10
Karmaşık Örgüler
Karmaşık Örgüler

Örgülerin gelecek yılın favorisi olduğu yavaş yavaş belli olurken, detaylı ve küçük örgü detaylarının yükselişine hazır olun. Birden fazla küçük örgülerin yer aldığı saç modellerini yeni yeni keşfediyoruz ve gelecek yıl farklı renklerin yanı sıra farklı stillerde örgülerle sıkça karşılacağımıza dair inancımız tam!


6 | 10
Kat Kat
Kat Kat

‘Cool’ görünümünün yanı sıra kolay bakımıyla da dikkat çeken katlı görünümler, saçınızı tamamen kesmeden stilinizi değiştirmenin harika bir yolu.


7 | 10
Yüksek At Kuyruğu
Yüksek At Kuyruğu

Jennifer Lopez ve Kim Kardashian’ın sık sık kullandığı at kuyruğu görünümleri, 2022 yılında yeni favoriniz olabilir. Pürüssüz tabana sahip yüksek at kuyruğu, saç spreyi ve uçuşan küçük teller için diş fırçası yardımıyla kolayca elde edilebilir.


8 | 10
İrili Ufaklı Dalgalar
İrili Ufaklı Dalgalar

Uzun ve düz saçlarınıza biraz heyecan mı katmak istiyorsunuz? Jennifer Aniston’dan ilhamla saçlarınızı hafif kat kestirirken ortaya çıkaracağınız dalgalar yeni yılda sizi bambaşka biri haline getirebilir.


9 | 10
Yüzde Süzülen Teller
Yüzde Süzülen Teller

Saçınızı sıkıca topladıktan sonra at kuyruğu veya topuzunuzdan sarkarak yüzünüze düşen teller, 2022’de birçok yüzü çevreleyecek gibi duruyor.


10 | 10
80’lerin Dalgası
80’lerin Dalgası

80’li yılların vazgeçilmezi abartılı dalgalar, yeni yılda parti görünümlerine eşlik etmeye hazırlanıyor. Eğer 80’ler dalgası ile saçlarınıza yeni ve modern bir görünüm kazandırmak isterseniz saçlarınızı biraz uzatmanız yeterli!