2022 İlkbahar/Yaz Trendleri
Gardırobunuzda olmasını isteyeceğiniz renk ve kumaşlardan, her yerde görmeye başlayacağınız havalı detaylara, 2022'nin İlkbahar/Yaz trendleri.

 

 

Yayın Tarihi: 16.03.2022 12:06:00

1 | 6
Sıcak Pembe
Sıcak Pembe

@emilisindev

Evet, 2022'de fosforlu tonlar geri dönüyor ve yaz gardırobunuza ferahlatıcı bir hava katıyor. Sıcak pembe tonlarıyla tepeden tırnağa Barbie olmaya hazır olun.


2 | 6
Lime Yeşili
Lime Yeşili

@devonleecarlson

Bu moda ayında lime yeşili her yerdeydi! Birçok modaevinin tasarımlarında yer verdiği dikkat çekici renk, sokak stillerinde de göze çarpan detaylardan oldu. 


3 | 6
Halter Yaka
Halter Yaka

@devonleecarlson

Hiçbir parça halter yaka kadar yazın geldiğini ve plaja gideceğimizi söyleyemez. Her ne kadar yaz sonunda garip bir bronzluk izi bırakabilse de biz bu parçalara bayılıyoruz. 


4 | 6
Düşük Bel
Düşük Bel

@inouroom

Düşük beller kesinlikle hepimize göre değil, hatta çoğumuz bir daha bu eski trende dönmemeye yemin ettik ama görünen o ki 2022 yazında sevenleri düşük bele büyük bir dönüş yaşatıyor. 


5 | 6
Mini Etek
Mini Etek

@emilisindev

Mini etekler bir süredir podyumlardan uzaktı ama geri döndüler ve itiraf etmek gerekirse biz onları çok özlemiştik! Birçok farklı şekilde kombinlenebilen ve resmi ya da rahat her şekilde şıklığınıza şıklık katan etekler arasında bu sezonun en ünlüleri tabii ki Miu-Miu'nun parçaları!


6 | 6
Tüyler
Tüyler

@danonozime

Bu sene birçok defilede farklı renkleriyle karşımıza çıkan tüylü kombinler yaza hareket katacak gibi görünüyor.