15 Nisan Haftası Burç Yorumları
Haftalık burç yorumlarınızı, Uzman Astrolog Emire Tuğçe Akarlar bildiriyor.

 

 

Yayın Tarihi: 15.04.2019 10:24:00

1 | 12
15 Nisan Haftası Burç Yorumları
15 Nisan Haftası Burç Yorumları

Haftaya ayın Başak burcundaki seyri, Güneş Jüpiter arasındaki tatlı açı ile başlıyoruz. Merkür burç değiştiriyor ve Koç burcuna geçiyor, Terazi burcunun son derecesinde bir dolunay meydana geliyor. Cumartesi günü Venüs de burç değiştirerek Koç burcuna ilerliyor. Güneş de Boğa burcuna geçerek, beklenmedik cesur hamleler için Uranüs’le kavuşum yapıyor.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Oldukça hareketli ve ikili ilişkilerden yana şanslı bir dilime hazır olun. Sağlığınızla ilgilenmek, rahatınıza bakmak, biraz keyif yapmak için gökyüzü sizi destekliyor. Hafta sonuna doğru ise çok daha dışa dönük, farklı olan için cesaret duyabileceğiniz belki evinize, görünüşünüze ilişkin risk alabileceğiniz önemli bir karar zamanında olabilirsiniz. Artık kazançlarınızla ilgili bir durumda netlik elde etmeniz de yine bu dönem olasıdır. Hislerinize kulak vermeniz gerekiyor.


2 | 12
15 Nisan Haftası Burç Yorumları
15 Nisan Haftası Burç Yorumları

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Güneşin burcunuza geçeceği haftaya; çalışma ortamınızda yapılabilir önemli değişimlere ilişkin destek bularak giriş yapıyor olacaksınız. Burç değiştirecek olan gezegenler ve dolunay odak noktanızın çalışma ortamınız, sağlığınız, evdeki işleriniz olacağını gösteriyor. Durumları içsel bir şekilde değerlendirecek ardından güvenliğiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda harekete geçiyor olacaksınız. Flörtler ve ikili ilişkilerde ciddi adımlar da ön plana çıkabilir.


3 | 12
15 Nisan Haftası Burç Yorumları
15 Nisan Haftası Burç Yorumları

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

İş hayatınızdaki trafiğin dinerek, çocukların hedeflerinizin umutlarınızın ön plana çıktığı bir hafta başlıyor. Bu hafta çocuklar ilişkiler arkadaşlıklar alanınızı etkileyecek olan dolunayda, neşenizi kaybediyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu noktada hayatınızdaki kadınlara kulak verin çünkü onlar sizin için sorumluluklarınızı doğru şekilde yönlendirmeniz noktasında yardımcı olacaklar gibi duruyor. İkili ilişkiler aracılığı ile mental anlamda ne kadar güçlenebildiğinizi görmek sizi şaşırtmasın.


4 | 12
15 Nisan Haftası Burç Yorumları
15 Nisan Haftası Burç Yorumları

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Bu hafta kariyeriniz ve ailevi görevler ile ilgili olarak kendi kazanımlarınızı arttırmak yolunda gün içinde uğraşmak durumunda kaldığınız konular, iletişim içinde olduğunuz gruplar ya da kişiler sizin güvende hissetmenizi sağlıyor olacak.  Belki hızı yüksek gelse de; güçlü figürlerce desteklenmek gerçekten rahatlatıcı olacak. Dolunay kendi içsel motivasyonlarınızla ilgili sizi biraz huzursuz kılabilir, değişime karşı arzunuz dayanılmaz olsa da planlayarak ilerleyin derim.


5 | 12
15 Nisan Haftası Burç Yorumları
15 Nisan Haftası Burç Yorumları

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Yeni fikirler, yurt dışı bağlantılı konularınız, yatırımlarınız, uzmanlıklarınız ile ilgili projelerin rahatlıkla geliştiğini görebilirsiniz. İletişim gezegeni sizinle uyumlu bir noktaya gelerek daha odaklı ve çevrenizi daha etkili kullanabilir hale gelmeniz açısından sizi destekliyor. Yakın çevrenizde olası değişimler planlıyorsanız karar vermek için gelecek haftayı beklemeniz daha doğru olabilir. Sağlığınızla ilgili bekleyen sorumluluklarınızı ise, daha fazla askıda tutmayın.


6 | 12
15 Nisan Haftası Burç Yorumları
15 Nisan Haftası Burç Yorumları

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Finansal konular ve krizler çözmek gereken zamanlara giriş yapıyorsunuz. Bekleyen evrak işleri varsa bu hafta onlarla ilgilenmek gerekebilir. İçsel olarak dönüşüyor, kararlarınızı şekillendiriyor doğru olanı arıyor olabilirsiniz, bu hafta beklediğiniz yanıtların beklenmedik zamanlarda karşınıza çıkması olasıdır. O anlamda biraz enteresan ve güzel bir hafta sizin için. Sınırlarınızı genişletmek, farklı olanın yaşamınıza girmesine izin vermek, ani seyahatlere hazırlıklı olmak gerek. 


7 | 12
15 Nisan Haftası Burç Yorumları
15 Nisan Haftası Burç Yorumları

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Burcunuzda bir dolunay var bu hafta ve yönetici gezegeniniz burç değiştirip, ikili ilişkiler alanınıza geçiş yapıyor. Yatırımlarınızla ilgili beklenmedik gelişmeler olabilecekken; iletişim kanallarını aktif kullanarak kariyer fırsatlarınızda arzu ettiğiniz riskli yatırımların halledilmesini de gene bu dönemde sağlayabilirsiniz. Değişim gerekirse, kurallarınıza körü körüne bağlı olmak yıpratıcı olabilir. İletişimi aktif kullanmak ve anlaşmak aradığınız güvenceyi temin etmek için yardımcınız olacaktır.


8 | 12
15 Nisan Haftası Burç Yorumları
15 Nisan Haftası Burç Yorumları

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Çalışma ortamınız ve sağlığınız ile ilgili düzenlemeleri yapabilir, sağlığınızla ilgili kararları vermek, belki yarım kalan uzun zamandır arzu ettiğiniz detoks programına geri dönebilirsiniz. Hayatınıza hareket gelirken bir şekilde manevi anlamda da derinleşmekte olduğunuzu hissedebilirsiniz. Dolunay bilinçaltı evinizde meydana geliyor olacak hayatınızda sizi tehdit ettiğini hissettiğiniz bir konuda bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Farklı olanın cazibesinin sizi almasına izin verin.


9 | 12
15 Nisan Haftası Burç Yorumları
15 Nisan Haftası Burç Yorumları

YAY VE YÜKSELEN YAY

Çocuklarınızla ilgili bir hamle, ya da uzun zamandır düşünmekte olduğunuz bir görüşme için harekete geçebilirsiniz bu hafta, iletişim ve uyumun gezegenleri bu hafta burç değiştirip, hayatın beklediğiniz hızı yeniden yakalaması sizi mutlu ediyor olacak. Öncesinde ise, ailevi konularda anlayış geliştireceğiniz sosyal çevre ilişkilerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz, kendinizi mutlu hissedeceğinizi bildiğiniz konu ile ilgili sosyalleşmekten adım atmaktan artık kaçınmıyor olacaksınız.


10 | 12
15 Nisan Haftası Burç Yorumları
15 Nisan Haftası Burç Yorumları

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Bu hafta halledilmesi gereken ev-aile ile ilgili bir soruna ilişkin düşünmediğiniz yerden gelecek destekler finansal konularınıza çözüm sunabilir, krediler kontratlar ile ilişkili aşamalar kaydedebilirsiniz. İletişiminizdeki hız artık evin içinde hissediliyor olacak ve kalben gidilmesi gereken yöne doğru risk alarak değişimin startını gönüllü bir biçimde veriyor olacaksınız. Yaşadığınız yere ya da kariyerinizle ilgili ilerlenmesi gereken tarafa dümeni kırmak, özgüveninizi geri getiriyor olacak.


11 | 12
15 Nisan Haftası Burç Yorumları
15 Nisan Haftası Burç Yorumları

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

İletişim ve eğitimleriniz ile ilgili, içinde bulunduğunuz çevreden destek alabilirsiniz. Kariyerinizde hayal ettiğiniz sıçrama için, bu hafta doğru zaman gelmiş olabilir. Öte yandan kardeşlerinizle ilgili de kazançlı gelişmelerin gündeminize gelmesi sizi mutlu edebilir. Yaşadığınız yeri değiştirmek gerekebilir ve ailecek büyük bir taşınmaya kalkışabilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinizi iyileştirmek için hareketli günlere hazırlıklı olmakta fayda var. Kendinizi göstermeniz gerekecek.


12 | 12
15 Nisan Haftası Burç Yorumları
15 Nisan Haftası Burç Yorumları

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Özgüveninizi size geri getirecek atılımlar için bu hafta bilirkişilerden destek alabilir, kazançlı imzalar atabilir, maddi kaynaklarınız ile ilgili aksiyona geçebilirsiniz. Çalıştığınız ortamda erkekler tarafından desteklenerek güç kazanmanız ya da aile içindeki erkeklerin de desteği ile uzun zamandır bekleyen yasal bir konuyla ilgili harekete geçmeniz mümkündür. Kazanımlarınızı, kaynaklarınızı doğru bir şekilde savunmak ve korumak anlamında önemli bir zamandasınız. Kullanın.
 

EMİRE TUĞÇE AKARLAR

Uzman Astrolog

https://sorumgeldi.com/emire-tugce-akarlar

Instagram: @emrtgc_astroloji

Danışmanlık almak için;

İletişim: tugce.akarlar@gmail.com