Trendus Logo

Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler

Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler - Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
4 / 7

Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler

İlhamını Kadın Gücünden Alan Yepyeni Bir Club-C Silüeti: Reebok x Danielle Guizio Club C 85

Reebok, tasarımcı Danielle Guizio ile iş birliğini duyurdu. Danielle Guizio ve Reebok iş birliğinin ilk adımında, Reebok’ın ikonik ayakkabılarından biri olan Club-C yeniden tasarlandı.

Reebok, Danielle Guizio iş birliğiyle yepyeni bir Club-C tasarımına imza attı. New York merkezli tasarımcı Danielle Guizio’nun aynı ismi taşıyan markası, hayatın her alanında sınırları zorlayan modern kadına övgü niteliğindeki tasarımlarıyla biliniyor. Reebok ise tarihteki ilk atletik kadın ayakkabısının yaratıcısı olarak, kadınların her alanda güçlenmesini destekliyor. Ortak bir bakış açısında buluşan iki marka, ilhamını kadınların güçlenmesinden alarak Club-C’ ye yeniden hayat veriyor.

Reebok x Danielle Guizio iş birliğiyle yeni görüntüsüne kavuşan Club-C’de, Reebok’ın imzası haline gelen geleneksel tasarım korundu. Beyaz renkteki sade ve kullanışlı yönüyle öne çıkan Club-C, doğanın renklerini taşıyan ufak detaylarla süslendi, her güne eşlik edebilecek şekilde tasarlandı. Tasarımcı Danielle Guizio tarafından ayakkabının dil kısmına eklenen motive edici alıntılarla, ayakkabının giyildiği her güne başlangıç için motivasyon sağlanması hedefleniyor. Klasik Club-C silüetinin yeni yorumu, her günü bir öncekinden daha iyi hale getirmenin önemini vurguluyor. Danielle Guizio’ya göre tasarımın genel teması, ayağa kalkıp hedeflere kararlılıkla ulaşmak için ilham veriyor, harekete geçmeyi hatırlatıyor. 

Reebok x Danielle Guizio Club-C 85, www.reebok.com.tr ’de satışa sunuldu.