Trendus Logo

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri - Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
26 / 26

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Parlak, Yumuşak, Pürüzsüz ve Belirgin Buklelere Sahip Olmak Artık AVEDA ile Çok Kolay!

YENİ nutriplenish™ Bukle Belirginleştiren Nemlendirici Jel Krem dalgalı, bukleli ve kıvırcık saçları nemlendirirken 24 saate kadar kabarmayı önlemeye yardımcı oluyor, bukleleri belirginleştiriyor ve bukleli saç stilinin daha uzun süre korunmasını sağlıyor.

 

Yüksek performanslı, vegan ve sürdürülebilirlik misyonuna sahip saç bakım markası Aveda, nutriplenish koleksiyonunun yeni üyesini tanıtıyor. Aveda’nın yeni Nutriplenish Bukle Belirginleştiren Nemlendirici Jel Krem ekstra nemlendirici saç şekillendirme ürünü, kıvırcık, bukleli ve dalgalı saça sahip her kadının hayalindeki kurtarıcı: %96 doğal türevli, hayvan dostu, vegan ve silikonsuz kabarmayı önleyen formülü ile saçı yumuşatır, pürüzsüzleştirir ve parlaklaştırır. Aynı zamanda bukleleri, dalgaları ve kıvırcık saçları belirginleştirir. Aveda’nın global saç şekillendirme uzmanları ile geliştirilen yeni ultra nemlendirici jel formül, bukleleri belirginleştirerek uzatır. Kabarması azalan, canlı ve hareketli görünen bukleli, dalgalı ve kıvırcık saçlara sahip olmanızı sağlar.

 

Organik nar yağı, organik hindistan cevizi yağı ve mango yağı ile geliştirilen güçlü nutriplenish süper gıda kompleksini içeren Nutriplenish Bukle Belirginleştiren Nemlendirici Jel Krem, besin değeri yüksek içeriklerle zenginleştirilmiş, yüksek nem sağlayan bir jel formüldür. Bakım formülü, 24 saate kadar elektriklenmeyi azaltır ve besin değeri yüksek içeriklerle nemlendirme ve parlaklık sağlar. Yumuşak, pürüzsüz, parlak, uzun ve belirgin görünen, kontrol edilebilir dalgalara, buklelere ve kıvırcık saçlara ulaşmanızı sağlar.

 

Bitkilerden, petrol dışı minerallerden veya sudan. ISO standartlarına göre değerlendirilmiştir. aveda.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.