Trendus Logo

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri - Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
19 / 26

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Yazın Enerjisi Gözlerinize Yansısın

Işıltının ve birbirinden cesur renklerin mevsimi geldi. Yazın enerjisini gözlerinize yansıtan ışıltılı ve renkli göz makyajları, Yaemina Beauty Needed Makyaj Koleksiyonu ile tıpkı doğanın uyanışı gibi ruhunuzun derinliklerindeki enerjiyi açığa çıkarıyor.


Needed Makyaj Koleksiyonu, 55 farklı ürün çeşidiyle lüks ve ulaşılabilir kozmetiği kadınların her an yanında olabilecek ürünlerle hayatın her sahnesinde pratik makyajı vurguluyor. Podyumların vazgeçilmezi olan renkli ve ışıltılı göz makyajları, bu yaz şehrin sokaklarında, plajlarda ve bulunduğunuz her ortamda yer bularak ruhunuzun enerjisini gözlerinize yansıtacak. Şimdi tüm dikkatleri üzerinize çekmenin tam sırası!

 

Yaemina Beauty’nin renklerin stilinize özel adlandırıldığı Far Paleti, bakışlarınızı ışıltıyla buluşturup, güzellik kavramına yeni bir boyut getiriyor. Yaemina Beauty Far Paleti, göz makyajınıza doğal bir ışıltı, saf renk pigmentleriyle doğal bir renk veriyor.

 

Elektrik parlaması ve gecenin en güzel mat tonlarını bulunduran “Teasing a Mad Man” far paleti mavi ve yeşilin en güzel halini gözlerinize taşırken “Night on Fire” paletinde yer alan toprak tonları gecenin yıldızını ortaya çıkaracak ve “Call Me Darling” her tür görünüm için kolay kullanımlı renk tonları yelpazesi ile günlük rutininizin vazgeçilmezi olacak.

 

Emina Jahovic’in güzellik markası Yaemina Beauty “Needed” Makyaj Koleksiyonu, sadece Boyner ve Boyner.com.tr’de!