Trendus Logo

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri - Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
16 / 26

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

MESOESTETIC GÜNEŞ KORUYUCU SERİ İLE LEKELERİ UNUTUN

1984 yılında kurulan ve AR&GE çalışmaları ile adını duyuran, 90'dan fazla ülkede faaliyet gösteren Uluslararası dev dermokozmetik firması Mesoestetic, güneş serisi ile yazın cildinizi koruyacak.

 

Melan 130 Pigment Control : (Pigment Kontrolü)

 UVA ve UVB korumasını mümkün kılan fiziksel ve kimyasal filtrelerin özel kombinasyonundan oluşan yeni Melan 130 Pigment Control, güneş koruyucular için gereken minimum korumayı iki katına çıkarır. Leke görünümünü azaltır ve cilt tonunu eşitleyerek cildin parlaklığını artırır. Koruyucu hücre kompleksi sayesinde kızılötesi radyasyona (IR) ve görünür ışığa (HEV) karşı biyolojik antioksidan koruma sağlar. Aynı zamanda leke oluşumunu önleyen krem, suya karşı da dirençlidir.

 

Antiaging Body Sun Mist spf 30 : (Sprey Vücut Koruyucu)

Tüm cilt tipleri için uygun olan vücut spreyi, içeriğinde bulunan zengin E vitamini ile cişt üzerinde tam koruma sağlar. Güçlü antioksidan etkiye sahip sprey, ultra hafif bir yapıya sahip. Ayrıca ürün, dışarıda yapılan spor için en ideal güneş koruyucu olma özelliğine sahip.

 

Antiaging Facial Sun Mist spf 50 (makyaj sonrası kullanım spreyi)

Mesoprotech serinin yeni ürünlerinden biri olan ürün, zengin E vitamini, güçlü antioksidan etkisi ve ultra hafif yapısı özellikleri ile tüm cilt tipleri için uygun. Yüzünüze makyaj yaptıktan sonra cildinize sıkarak rahatça kullanabilirsiniz. 

 

Sun Protective Repairing Stick: (Hassas bölgeler için onarıcı stik)

Göz konturları, dudaklar, yara izleri, lekeler gibi hassas bölgeler için onarıcı görevi görür. Yaşlanma karşıtı etkisi ile ciltteki yüksek kaliteli kolajenleri korur ve iyileştirir. Epidermal onarım mekanizmasına destek olur. Pratik sunum şekli sayesinde herzaman ve heryerde uygulanabilir. Cilt üzerine kolayca yayılır.

 

Moisturising Sun Protection SPF50 (Güneşten Tam Korunma)

Yüksek koruma faktörlü Moisturizing Sun Protection SPF 50 nemlendirici ve koruyucu yapısı ile aynı zamanda cildinizi besler.
 

İçeriğindeki güçlü aktif maddeler sayesinde hücre zarını koruyan ve anti-oksidan özelliğine sahip güneş koruyucu krem, güçlü nemlendirme etkisiyle gün boyu cildin nemli kalmasını sağlıyor. Onarıcı etkiye sahip nemlendirici krem özellikle lazer, epilasyon ve kimyasal peeling işlemlerinden sonra rahatlıkla kullanılabiliyor.

 

Dermatological Sun Protection SPF50 (Güneşten tam korunma) 

UVA- UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu, hassas, karma ve yağlı cilt tipleri için çok yüksek güneş koruma sağlayan krem. Cildi güneş yanıkları ve güneş hasarından korur. Antioksidan ve depigmentasyon etkisi ile cildin erken yaşlanmasını önler. Hafifçe renklendirilmiş formül kolayca karışır ve sedefimsi mat bir görünüm elde edilir.

Kırışıklıkları ve ince çizgileri doldurarak dolgunluk ve pürüzsüzlük sağlar.Gün içinde her 3-4 saatte bir güneşe çıkmadan yarım saat önce cilde uygulanır. Fondöten bazlı güneş koruyucu, cilde uygulama esnasında tamponlama şeklinde sürülür.  

 

Mineral Matt Antiaging Fluid spf 50: (Karma-yağlı, hassas-tepkili ciltler)

Karma ve yağlı ciltler için uygun olan güneş kremi, ciltte bulunan yüksek kaliteli kolajenleri korur ve iyileştirir. İçeriğindeki matlaştırıcı partiküller sayesinde aşırı parlamayı engeller ve ciltte mat, kadifemsi bir doku oluşturur. Yenilikçi bir doku: Ciltte toz bir emülsiyone dönüşen yağsız sıvı.

 

Light Water Antiaging Veil spf 50: (Normal-karma ciltler)

Normal ve karma ciltler için uygun olan güneş kremi, ciltteki yüksek kaliteli kolajenleri korur ve iyileştirir. Epidermal düzeyde nemlendirme özelliği sağlar ve dokuların elastikiyetini ve sıkılığını geliştirir. Hızla emilen ultra-hafif dokusu sayesinde cilt yüzeyinde görünmez ve koruyucu bir örtü oluşturur.

 

Nourishing Antiaging Gel-Oil spf 50: (Kuru-olgun ciltler)

Kuru ve olgun ciltler için uygun olan güneş kremi, ciltteki yüksek kaliteli kolajenleri korur ve iyileştirir. İçeriğinde bulunan Omega 3 ve 6 yönünden zengin chia çekirdeği yağı sayesinde cildi besler, elastikiyet kazandırır ve bariyer fonksiyonunu güçlendirir. Jelsi dokusu ciltte eriyen yumuşak bir yağa dönüşür ve ciltte kuru bir etki bırakır.