Trendus Logo

Sezonun En Yeni Giyim Koleksiyonları

Sezonun En Yeni Giyim Koleksiyonları - Sezonun En Yeni Giyim Koleksiyonları
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
19 / 23

Sezonun En Yeni Giyim Koleksiyonları

Kısmet by Milka’nın Doğal Taşlara Getirdiği Çarpıcı Yorum: Beach Beads

Mücevher dünyasının yaratıcı, özgün ve ikonik markası Kısmet by Milka, hem kadınlar, hem de erkekler için tasarladığı Beach Beads koleksiyonu ile doğal taşların enerjisini yazın ruhuna yansıtıyor.

“Fine jewelry” konsepti ile mücevhere yeni bir bakış açısı getiren Kısmet by Milka’nın her bir tasarımının ardında bambaşka hikayeler yatıyor. Amerika, Kanada, İngiltere, Fransa, Japonya, Lübnan, Dubai ve Kuveyt’in de içinde bulunduğu dünya çapındaki birçok satış noktası ve mağazası ile her yaştan kadın ve erkeğin stiline 10 yılı aşkın süredir farklılık katan Kısmet by Milka; Madonna, Meghan Markle, Cameron Diaz ve Beyoncé gibi dünya starlarının da favorisi olarak öne çıkıyor.

 

Tasarladığı  özgün parçalar ile mücevher kombinlerine fark katan Kısmet by Milka, doğadan ilham alarak hayata geçirdiği Beach Beads koleksiyonu ile hem kadınların hem de erkeklerin yaz stiline yön veriyor. Kolye, bilezik ve halhal çeşitleri bulunan Beach Beads koleksiyonunda turkuaz, lapis, pembe kuvars, lava, jasper ve cornelian gibi doğal taşlar öne çıkıyor. Tüm koleksiyonlarında olduğu gibi, farklı renk çeşitleri ve tasarımlarıyla her tarza uyum sağlayan Beach Beads koleksiyonunda da doğal taşların enerjisine ikonik altın tonu Roslow Gold ve pırlantalar eşlik ediyor.

 

Bu yaz tarzınızla fark yaratmak, doğal taşlarla stilinizi tamamlayarak, gittiğiniz her yerde ilham kaynağı olmak istiyorsanız, adrese teslim online alışveriş hizmeti de sunulan www.kismetbymilka.com.tr den veya tüm Kısmet By Milka mağazalarından Beach Beads koleksiyonuna ulaşabilirsiniz.