Trendus Logo

Sezonun En Yeni Giyim Koleksiyonları

Sezonun En Yeni Giyim Koleksiyonları - Sezonun En Yeni Giyim Koleksiyonları
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
9 / 17

Sezonun En Yeni Giyim Koleksiyonları

Rowley Hesselballe London X Davet Çok Elbisem Yok

Şubat 2020’de kurulan gelinlik ve gece giyim markası Rowley Hesselballe London, modern ve şık tasarımlarını “Davet Çok Elbisem Yok” showroom’unda misafirleriyle buluşturuyor.

 

Gelinlik ve gece elbisesi tasarımlarıyla dikkat çeken Rowley Hesselballe London, Davet Çok Elbisem Yok ile yepyeni bir iş birliğine imza atıyor. Moda satın alma kariyerine sahip iki yakın arkadaş Canan Hesselballe ve Rosie Poole tarafından kurulan Rowley Hesselballe markası, modern ve uygun fiyatlı lüks tasarımlarını hem Davet Çok Elbisem Yok showroom’unda  satışa sunuyor hem de isteyenlere kiralama seçenekleri sunuyor.

Davet Çok Elbisem Yok’da yer alan 12 parçalık seçki beş gelinlik, beş gece elbisesi ve iki tulumdan oluşuyor. Koleksiyonda, Rowley Hesselballe London’ın dikkat çeken ve en sevilen gece elbiseleri farklı renk opsiyonlarıyla karşımıza çıkıyor. Birbirinden özel gelinlik tasarımlarının yanı sıra modern ve farklı bir görünüm yaratmayı amaçlayan gelinlerin sıkça tercih ettiği tulum modelleri de bu çok özel seçkide yer alıyor.

Marka kurucuları Canan Hesselballe ve Rosie Poole bu işbirliği hakkında Rowley Hesselballe London markası olarak Davet Çok Elbisem Yok kurucuları Eda Franci ve Seda Aksoy ile başlayan yolculuğumuzdan dolayı çok mutluyuz. İki markanın da kadın girişimciler tarafından kurulmuş olması ve ilk tanıştığımız andan itibaren aramızda oluşan güzel enerji sayesinde birlikte harika işlere imza atacağımıza inanıyoruz. Artık tasarımlarımız DÇEY kadar yakınınızda!” ifadelerini kullandı.

 

Davet Çok Elbisem Yok showroom’undan ve web sitesinden ulaşabileceğiniz tasarımları aynı zamanda “DCEY” uygulamasından inceleyebilir ve uygulama üzerinden randevu oluşturarak bu özel koleksiyonu keşfedebilirsiniz.