Trendus Logo

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları - Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 34

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları

CHUCHU 2021-22 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun Yıldızları: Tia Mini Bag & Bloom Bag

Dünyanın en güzel şehirlerinden çocuk kitaplarındaki resimlere, endamıyla sokakları renklendiren kadınlardan kült filmlere kadar çok çeşitli esin kaynağından yola çıkarak 9 yıldır üretimi yapılan CHUCHU çantaları, 2021-22 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda el örgülerinden incilere, Uzak Doğu’dan getirilen bambulardan hasıra kadar birçok detayı ile göz dolduruyor.

CHUCHU çantalarının bugüne kadarki koleksiyonlarında kendine yer edinen, daha önce hasır ve deri gibi farklı materyaller ile karşımıza çıkan Tia Mini Bag, bu defa dantel ayrıntısıyla koleksiyonda yer alıyor. Ev kadınları tarafından örülen dantel ile kaplanan Tia Bag’in kısa sapı, önceki sezon koleksiyonlarından farklı olarak, pleksi yerine deriden üretiliyor.

Koleksiyonda yaz aylarının enerjisini yansıtan çantalardan biri de; her bir motifin tek tek elde örüldükten sonra birleştirilmesiyle ortaya çıkan Bloom Bag. Örgülerin ardından özenle, yine tek tek ve elle eklenen incilerin göze çarptığı Bloom Bag, büyük bir emek ve meşakkatle üretiliyor. Tek bir çantanın örülmesi, bir günden fazla zaman alıyor.

CHUCHU tasarımlarını Brandroom Kanyon, Brandroom Bodrum, Brandroom Nişantaşı, Galeries Lafayette İstanbul, Gizia ve Gizia Gate mağazalarında bulabilirsiniz. Çantalar hakkında bilgi almak için info@chuchu.com.tr adresine mail atabilirsiniz.