Trendus Logo

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları - Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
32 / 34

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları

Vans ve Nickelodeon SpongeBob, Ayakkabı, Giyim ve Aksesuar Koleksiyonu Çıkarmak İçin Güçlerini Birleştirdi

Vans® ve SpongeBob koleksiyonunun yanı sıra New Yorklu Tasarımcı Sandy Liang, SpongeBob’un en ikonik karakterlerini yeniden kendi tarzıyla yorumladığı bir kapsül koleksiyon çıkarıyor.

 

Orijinal aksiyon spor markası ve yaratıcı ifadenin savunucusu Vans®, Nickelodeon’un SpongeBob ile Haziran ayında başlayacak olan iki iş birliğini duyurmaktan gurur duyuyor. İlk koleksiyon, her yaştan hayran kitlesine uygun olan bir dizi Vans’in ayakkabı, kıyafet ve aksesuarlarından oluşuyor. İkinci işbirliği ise, New York’lu moda tasarımcısı Sandy Liang’ın animasyon dizisinin karakterlerinin ve dizinin bazı unsurlarını kendi moda yorumundan ilham alarak hazırlandı.

 

 

Vans x SpongeBob koleksiyonunun içindeki anahtar parçalar ise şöyle; 

 

SpongeBob ve onun sadık evcil salyangozu Gary’nin checkerboard deseninin arasında gizlendiği bir Old Skool. Tasarım sarı renkte deri bir Sidestripe ve sevilen animasyon serisiyle eşleşmiş yazı fontuyla yazılan "Off The Wall" ile mottosuyla tamamlanmıştır.
3. sezonda SpongeBob ve Patrick'in boş bir kutuyla oynarken yaratıcılıklarını kullandıkları bölüme bir saygı duruşu olan kısa kollu, yakalı bir tişört.
Bikini Kasabası’nın önemli karakterlerinin öne çıkarıldığı uzun kollu siyah bir sweatshirt.
Kollarında her bir karakterden ilham alan özel tasarlanmış “Off The Wall” yazısıyla Best Buddies Hoodie.
SpongeBob’u neşe içinde zıplarken gösteren Jump Out Crew Tie Dye tişört.
Patrick ise sadece onun siluetini taşıyan Vans’in ikonik checkerboard desenli mini sırt çantasıyla onurlandırılıyor.   
 

Yine Haziran'da çıkacak olan Vans’in bir diğer işbirliği ise, çocukluğundan beri ünlü animasyon dizisinin kendisi de hayranı olan moda tasarımcısı Sandy Liang ile ortak olacak. Kendi adını taşıyan hazır giyim, takı ve aksesuar markasını New-York’taki yetiştirilme tarzından, nostaljisinden ve mizahından esinlenerek başlatan Sandy, televizyon şovunun ikonik öğelerini yeniden yorumlayan kapsül koleksiyonu sunmak için Vans ile işbirliği yaptı. Tasarımda yer alan karakterleri kendi çizen Sandy böylece SpongeBob’u modayla uyumlandırdı.

 

 

 

Sezonun en renkli koleksiyonlarından biri olmaya aday Vans x SpongeBob by Sandy Liang koleksiyonunun içindeki detayları ise;

Sandy Liang'ın Vans x SpongeBob koleksiyonu, popüler spor ayakkabı Sk8-Hi 38 DX'in iki farklı çeşidini içeriyor. İlki, yan panelinde Vans’in checkerboard deseninden alınan ilhamla yapılmış bir patchwork uygulamasına sahip. Sandy, Çin mirasını kullanıyor ve doğrudan animasyon filminden alınan çiçek bulutu ve klasik bir ekose baskıyı yan yana getiriyor. İkinci bir Sk8-Hi 38 DX ise çok yetenekli bilim insanı ve maceracı karakter Sandy Cheeks'e saygı duruşunda bulunuyor. Premium bir deri kullanılan ayakkabıda rüya gibi bir mavi-yeşil bir renk degradesi var. Sandy Cheeks’in çiçeğinden ilham alınmış çiçekler özenle ayakkabıya eklenmiş. 
Koleksiyon 3 parçadan oluşan bir giyim ve aksesuar takımıyla tamamlanıyor. Sandy Cheeks, Squidward Tentacles, Patrick Star ve SpongeBob tasarımcının tarzıyla tekrar yorumlandı.
 

Kadın, erkek ve çocuk için tasarlanan Vans x SpongeBob koleksiyonu ve Sandy Liang tarafından tasarlanan kapsül koleksiyon Haziran itibariyle Vans perakende mağazalarında ve vans.com.tr’de satışta olacak.