Trendus Logo

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları - Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
5 / 34

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları

THE NORTH FACE – GLACIER PACK KOLEKSİYONU: ÖNCÜ OLMAKTAN ASLA VAZGEÇME

Keşif cüretkar olmalı… İlk adımı atmak her zaman cesur kararlar ve cesaret gerektirir. Lucy Walker, Daisy Voog ve Beatrice Tomasson tüm bunların ve daha fazlasının farkındaydı ve her biri diğerlerinin takip edebilmesi için dev adımlar attı. 
 

Lucy Walker, yaklaşık 100 keşif düzenleyen, Ladies ‘Alpine Club’ın başkanı ve Matterhorn zirvesine ulaşan ilk kadın olarak efsanevi bir üne sahip, üretken bir kaşifti.

Daisy Voog, Eiger'ın zirvesine vadiden çıkmakla kalmadı; zorlu Kuzey yüzüne de tırmandı ve herkese her şeyin mümkün olduğunu sorgulaması için ilham verdi.

Beatrice Tomasson 26 yaşında dağcılığa başladı. 16 yıl sonra Güney yüzü üzerinden Marmolada’nın zirvesine tırmandı. O zamanlar tırmanışı Alpler'deki en uzun ve en zorlu tırmanışlardan biri olarak kabul edildi. O, dağlardaki güç ve cesaret kavramlarını yeniden belirledi. 

Bu üç harika kadın, Yeni The North Face Glacier Pack koleksiyonun arkasındaki ilhamı oluşturuyor. Bu ikonik tırmanışları anan yeni koleksiyon, kadınları seçtikleri her yolda desteklemek için tasarlandı.

Baştan aşağı tasarlanan bu koleksiyonun ana parçalarını Glacier Wind Mont ve VECTIV™ Taraval gibi parçalar oluşturuyor. Koleksiyon, geri dönüştürülmüş kahve tortularını kumaşa dönüştüren S.Café® kumaşlarını kullanıyor ve böylece kıyafetler sadece işlevsel değil, aynı zamanda da doğa dostu olarak üretiliyor.

Koleksiyon www.thenorthface.com.tr adresinden satın alınabilir. Gelecekteki lansmanlardan haberdar olmak için Instagram ve Facebook'ta @thenorthface hesaplarını takip edebilirsiniz.