Trendus Logo

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları - Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
30 / 34

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları

CALZEDONIA YAZ 2021 PLAJ/BEACHWEAR KOLEKSİYONU

Calzedonia Beachwear/Plaj 2021 koleksiyonu doğanın renkleri arasında bir yolculuğa benziyor. Tekrar seyahat etme arzumuzu düşünülerek tasarlanan koleksiyon aklımıza muhteşem manzaralar getiriyor.

 

Sakin bir renk paleti ile başlayan koleksiyon, doğal hint kahverengisi veya parlak kırmızıda renklerden oluşuyor.

Topraktan denize temalı parçalar da okyanusun turkuvaz renk oyunlarından ilhamını alıyor ve plaj kıyafetleri cennet mavisi ve buz nanesi renklerine bürünüyor. Parlak lila, misket limonu ve flamingo pembesi de Calzedonia’nın 2021 yaz koleksiyonunda dikkat çekiyor.

 

Calzedonia’nın 2021 yaz koleksiyonu özlediğimiz seyahatlarimizi aklımıza getiriyor ve doğa ile uyumu yakalamayı amaçlıyor.

 

Calzedonia’nın Pretty Flowers kapsül koleksiyonu Polinezya’nın ve Fransız rivyerasından esinleniyor. Büyük ve küçük çiçek motifleri ile süslenen mayo ve bikiniler dinamik ve canlı bir havaya bürünüyor. Romantik çiçek yaprakları, egzotik bitkiler ile süslenen parçalara aynı zamanda vintage bir hava hakimiyeti ön plana çıkıyor.

 

Calzedonia bizi Cape Verde’ye götürüyor. Gypsy Dreamer adını verdiği bu kapsül koleksiyon cool çizgilerle karşımıza çıkıyor. Folklorik bir havanın hakim olduğu bu koleksiyonda hem günlük hem de folklorik tarzlar bize özgür yaz günlerini tam anlamıyla yaşatmayı hedefliyor. Rengarenk ve eğlenceli geçişlerden oluşan koleksiyonda dantel, hayvan printleri, şal desenleri bize 2021 yazı için ihtiyacımız olan eğlenceli havayı vermeyi amaçlıyor. 3D tekstürlü kumaşlar için seçilen canlı renkler bize hafiflik ve feminenliği aynı anda vermeye hazırlanıyor.

 

Parlak Okyanus kapsül koleksiyonu ile Calzedonia bize denizen üzerine yansıyan ışık oyunlarını anımsatıyor. İnci ve deniz kabukları üzerindeki ışık oyunlarından ilhamını alan marka bikinelere inovatif bir teknik ile bunu yansıtmayı başarıyor. Deniz yıldızı printleri, okyanus rengi payetlerden, tropik balıklara ve metalik renklere kadar koleksiyon enerjik bir havaya bürünüyor.

 

Calzedonia son olarak da Strapping Bikini koleksiyonu ile üçgen üstleri uzun dantel ipler ile tamamlıyor. 2021 yaz’ının vazgeçilmezi olacak bu modeller modayı yakından takip edenlerin en sevdikleri parçalar arasında yerini alacak. Calzedonia ayrıca bu trend ile uyumlu olarak tek parço mayolar da sunuyor.